Info o Marimex Orlando Horní a dolní plastová lišta, 3,66 m - hodnocení a parametry

Informace: Marimex Orlando Horní a dolní plastová lišta, 3,66 m Příslušenství k bazénům Marimex

Popis produktu: Popis produktu Náhradní plastová lišta je určená výhradně pro bazény typu Orlando. Je možné ji použít na horní i dolní hranu stěny bazénu. Balení obsahuje 1 kus této plastové lišty. Pro celý obvod bazénu je třeba použít 13 kusů lišt. Balení obsahuje 1 ks této plastové lišty. Pro celý obvod bazénu 3,66 m je potřeba 13 Ks. Hmotnost: 0,4 kg... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Marimex Orlando Horní a dolní plastová lišta, 3,66 m za skvělou cenu 65 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství k bazénům na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Marimex Orlando Horní a dolní plastová lišta, 3,66 m

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex Marimex Orlando Horní a dolní plastová lišta, 3,66 m skvělá volba v kategorii Příslušenství k bazénům.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Marimex Orlando Horní a dolní plastová lišta, 3,66 m od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Marimex Orlando Horní a dolní plastová lišta, 3,66 m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Marimex Orlando Horní a dolní plastová lišta, 3,66 m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Marimex Orlando Horní a dolní plastová lišta, 3,66 m Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Marimex Orlando Horní a dolní plastová lišta, 3,66 m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Marimex Orlando Horní a dolní plastová lišta, 3,66 m Marimex na zahradu

Marimex Orlando Horní a dolní plastová lišta, 3,66 m Příslušenství k bazénům Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Marimex Orlando Horní a dolní plastová lišta, 3,66 m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 65 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Marimex Orlando Horní a dolní plastová lišta, 3,66 m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8590517008351 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství k bazénům


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Marimex Orlando Horní a dolní plastová lišta, 3,66 m Příslušenství k bazénům
Cena zboží
65 Kč
Dostupnost
30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Příslušenství k bazénům Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Marimex Orlando Horní a dolní plastová lišta, 3,66 m) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8590517008351, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.