Info o MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků) - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků) S konstrukcí Marimex

Popis produktu: Bazén MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků):Zpestřete si léto a pořiďte si na zahradu kruhový bazén Marimex Orlando, který poskytne velkou koupací plochu. Je určený pro celoroční provoz, a tak ho nebudete muset před krutou zimou rozebírat a uklízet. Bazén slibuje rychlé a snadné zprovoznění, tudíž můžete začít napouštět vodu již 120 minut po rozbalení. Součástí balení je skimmer Olympic.Vychutnejte si pohodové léto s kruhovým bazénem Marimex Orlando, který nabízí velký prostor pro koupání. Jeho hlavní předností je pevná konstrukce a galvanizovaná bazénová stěna. Bazén snadno zprovozníte a díky tomu bude už 120 minut od vybalení připravený k napuštění. Navíc je odolný vůči jakémukoliv počasí, a tak ho v zimě nemusíte skládat a uklízet, ale stačí ho venku pečlivě zazimovat.Klíčové vlastnostiProstorný bazén Orlando bude skvělým parťákem pro teplé letní dnyPyšní se pevnou a stabilní konstrukcí a bazénovou galvanizovanou stěnouSnadná zprovoznitelnost zajistí, že můžete napouštět vodu již 120 minut po rozbaleníJe určený pro celoroční provoz, tudíž ho v zimě nemusíte rozebírat a uklízetTrojvrstvá laminovaná fólie je vyztužena polyesterovou tkaninouSoučástí balení je skimmer OlympicRozměry: 4,57 × 1,07 mObjem: 15 m3Hloubka vody: 0,92 mŽádné rozebírání a uklízení před zimou Užívejte si léto v kruhovém nadzemním bazénu Marimex, který nabízí velkou koupací plochu. Jeho sestavení je velice snadné. Stačí připravit místo a podložku, rozbalit bazén a sestavit dle návodu. Díky tomu, že jeho bazénová stěna je vyrobena z ocelového plechu, který má antikorozní úpravu, a fólie je mrazuvzdorná, je bazén určený pro celoroční provoz. Proto nebude potřeba ho po letní sezóně rozebírat a uklízet, ale postačí kvalitní zazimování. Udržujte vodu čistouBazén má trojvrstvou laminovanou fólii, která je vyztužena polyesterovou tkaninou. Podlaha i stěny jsou silné 0,225 mm. Kvalitní zpracování v kombinaci se správnou péčí zajistí dlouhou životnost. K bazénu je možné připojit pískovou i kartušovou filtraci. Pro ně jsou připraveny průchody stěnou, na které se napojí skimmer Olympic, jenž je součástí balení, a na něj hadice o průměru 32 mm.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků) za skvělou cenu 8 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů S konstrukcí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků)

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků) skvělá volba v kategorii S konstrukcí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků) od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků)}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků) mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků) Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků), nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků) Marimex na zahradu

MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků) S konstrukcí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků) i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 8 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků) na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8590517014437 z výroby
- produkt je v kategorii S konstrukcí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků) S konstrukcí
Cena zboží
8 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení S konstrukcí Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Orlando 4.57x1.07m + skimmer Olympic (bez hadic a schůdků)) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8590517014437, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.