Info o MARIMEX Olej parafínový - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Olej parafínový Příslušenství Marimex

Popis produktu: Olej MARIMEX Olej parafínový : Aby vaše infrasauna byla stále jako nová, je třeba o ni pečovat. Zejména však o dřevo, která v ní dostává zabrat. Parafínový olej je vhodný právě pro údržbu a impregnaci dřeva. Jeho použitím se krásně zvýrazní kresba dřeva. Olej Marimex je bezbarvý a bez zápachu.  Klíčové vlastnosti parafínového oleje Marimex Vhodný pro údržbu a impregnaci dřeva v infrasauněParafínový olej Marimex je bezbarvý Bez zápachu Zvýrazňuje kresbu dřeva Objem 1 l ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Olej parafínový za skvělou cenu 249 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Olej parafínový

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Olej parafínový skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Olej parafínový od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Olej parafínový }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Olej parafínový mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Olej parafínový Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Olej parafínový , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Olej parafínový Marimex na zahradu

MARIMEX Olej parafínový                            Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Olej parafínový i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 249 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Olej parafínový na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8590517006500 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Olej parafínový                            Příslušenství
Cena zboží
249 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Olej parafínový ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8590517006500, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.