Info o MARIMEX Lehátko Kiwi - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Lehátko Kiwi Čluny a lehátka Marimex

Popis produktu: Nafukovací lehátko MARIMEX Lehátko Kiwi: Kdo se těší na vodní radovánky? Co kdybyste si užívali na stylovém lehátku, které má tvar plátku kiwi? Obyčejná lehátka jsou pasé, buďte cool a potěšte sebe či své blízké nafukovacím lehátkem ve tvaru kiwi. MARIMEX lehátko se hodí na domácí i zahraniční vodní řádění. Na nafukovací vodní hračce si můžete užívat také relax, jelikož je prostorné. Jen pozor, abyste si lehátko nespletli s opravdovým plátkem kiwi. Kvalitní lehátko z PVC potěší kvalitou a malým rozměrem ve vyfouklém stavu. Užijte si vodní zábavu stylově s nafukovacím lehátkem MARIMEX. Hlavní vlastnosti nafukovacího lehátka do vody MARIMEX KiwiBuďte cool s lehátkem MARIMEX KiwiStylové lehátko má tvar plátku kiwiHodí se pro domácí i zahraniční vodní řáděníRelaxujte na prostorném KiwiVodní hračka je vyrobena z kvalitního PVCLehátko disponuje malým rozměrem ve vyfouklém stavuUžijte si stylovou vodní zábavu s Kiwi Rozměry:76 × 191 cmMateriál:PVC ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Lehátko Kiwi za skvělou cenu 349 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Čluny a lehátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Lehátko Kiwi

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Lehátko Kiwi skvělá volba v kategorii Čluny a lehátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Lehátko Kiwi od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Lehátko Kiwi}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Lehátko Kiwi mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Lehátko Kiwi Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Lehátko Kiwi, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Lehátko Kiwi Marimex na zahradu

MARIMEX Lehátko Kiwi Čluny a lehátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Lehátko Kiwi i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 349 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Lehátko Kiwi na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8590517019388 z výroby
- produkt je v kategorii Čluny a lehátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Lehátko Kiwi Čluny a lehátka
Cena zboží
349 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Čluny a lehátka Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Lehátko Kiwi) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8590517019388, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.