Info o MARIMEX Krystaly solné 3-5cm - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Krystaly solné 3-5cm Příslušenství Marimex

Popis produktu: Příslušenství MARIMEX Krystaly solné 3-5cm : Příznivé účinky růžové himálajské soli jsou již dávno známé. Dopřejte si i vy příjemný odpočinek a zpestřete si váš saunovací rituál použitím přírodních solných krystalů. Solné krystaly, ze kterých se do okolí uvolňují blahodárné látky, pomáhají uvolňovat dýchací cesty, mají příznivý vliv na psychickou stránku člověka a pozitivně ovlivňuji celkový stav a kondici organismu. Zahřátím krystalů v sauně se tento účinek ještě více násobí. Minerály a látky se tak ze soli uvolňují rychleji a jejich vdechováním v našem těle nastartujeme ozdravující proces. Solné krystaly je vhodné umístit do speciální klece na solné krystaly, která zároveň zapůsobí jako elegantní doplněk všech saun i infrasaun. Jednotlivé krystaly jsou velké 3 až 5 cm a v balení jich naleznete celý 1 kg. Klíčové vlastnosti solných krystalů MARIMEXPřírodní solné krystaly MARIMEX pro relaxaci při saunováníLátky obsažené v krystalech mají blahodárný vliv na organismusPoužívání v sauně zlepšuje psychickou stránku i celkovou imunitu člověkaKrystaly MARIMEX vhodné pro umístění do klece na solné krystalyVelikost jednotlivých krystalů je 3-5 cmObsah balení 1 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Krystaly solné 3-5cm za skvělou cenu 139 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Krystaly solné 3-5cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Krystaly solné 3-5cm skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Krystaly solné 3-5cm od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Krystaly solné 3-5cm }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Krystaly solné 3-5cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Krystaly solné 3-5cm Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Krystaly solné 3-5cm , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Krystaly solné 3-5cm Marimex na zahradu

MARIMEX Krystaly solné 3-5cm                           Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Krystaly solné 3-5cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 139 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Krystaly solné 3-5cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8590517006067 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Krystaly solné 3-5cm                           Příslušenství
Cena zboží
139 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Krystaly solné 3-5cm ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8590517006067, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.