Info o MARIMEX Klec na solné krystaly do sauny/infrasauny - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Klec na solné krystaly do sauny/infrasauny Příslušenství Marimex

Popis produktu: Příslušenství MARIMEX Klec na solné krystaly do sauny/infrasauny : Patříte k milovníkům saunovacích rituálů a máte doma vlastní saunu nebo infrasaunu? Zpříjemněte si každý váš pobyt v sauně také blahodárně působícími solnými krystaly, ke kterým si rovnou můžete pořídit i stylovou klec na jejich uchovávání. Krásná a propracovaná klícka MARIMEX je vyrobena z kvalitního kanadského jedlovce. Ve vaší sauně splní svou praktickou funkci a zároveň zapůsobí jako elegantní doplněk. Krystaly umístěné v dřevěné kleci nejenže krásně vypadají, ale látky, které se z růžových krystalů v průběhu saunování teplem uvolňují, budou mít pozitivní vliv na váš organismus. Vdechování látek z himálajské soli příznivě působí na dýchací cesty, prokrvení pokožky i na psychickou stránku člověka. Výhodou klece MARIMEX je také její snadná instalace, kterou zvládnete i se základním nářadím. Klíčové vlastnosti klece na solné krystaly MARIMEXStylová dřevěná klec na solné krystaly od výrobce MARIMEXKrásné a elegantní provedeníMateriál z kvalitního kanadského jedlovceKlec pojme až 6 kg solných krystalůSolné krystaly nejsou součástí klece (lze koupit samostatně)Rozměry klece MARIMEX: 27,5 × 24,5 × 18 cmHmotnost: 2,13 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Klec na solné krystaly do sauny/infrasauny za skvělou cenu 599 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Klec na solné krystaly do sauny/infrasauny

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Klec na solné krystaly do sauny/infrasauny skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Klec na solné krystaly do sauny/infrasauny od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Klec na solné krystaly do sauny/infrasauny }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Klec na solné krystaly do sauny/infrasauny mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Klec na solné krystaly do sauny/infrasauny Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Klec na solné krystaly do sauny/infrasauny , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Klec na solné krystaly do sauny/infrasauny Marimex na zahradu

MARIMEX Klec na solné krystaly do sauny/infrasauny                    Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Klec na solné krystaly do sauny/infrasauny i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 599 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Klec na solné krystaly do sauny/infrasauny na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8590517005954 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Klec na solné krystaly do sauny/infrasauny                    Příslušenství
Cena zboží
599 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Klec na solné krystaly do sauny/infrasauny ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8590517005954, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.