Info o Marimex Intex Adaptér B k propojení bazénů - hodnocení a parametry

Informace: Marimex Intex Adaptér B k propojení bazénů Příslušenství k bazénům Marimex

Popis produktu: Adaptér slouží k napojení na průchod stěnou bazénu z jedné strany a napojení hadice se šroubením z druhé strany.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Marimex Intex Adaptér B k propojení bazénů za skvělou cenu 99 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství k bazénům na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Marimex Intex Adaptér B k propojení bazénů

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex Marimex Intex Adaptér B k propojení bazénů skvělá volba v kategorii Příslušenství k bazénům.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Marimex Intex Adaptér B k propojení bazénů od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Marimex Intex Adaptér B k propojení bazénů}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Marimex Intex Adaptér B k propojení bazénů mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Marimex Intex Adaptér B k propojení bazénů Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Marimex Intex Adaptér B k propojení bazénů, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Marimex Intex Adaptér B k propojení bazénů Marimex na zahradu

Marimex Intex Adaptér B k propojení bazénů Příslušenství k bazénům Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Marimex Intex Adaptér B k propojení bazénů i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 99 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Marimex Intex Adaptér B k propojení bazénů na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství k bazénům


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Marimex Intex Adaptér B k propojení bazénů Příslušenství k bazénům
Cena zboží
99 Kč
Dostupnost
01.10.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Příslušenství k bazénům Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Marimex Intex Adaptér B k propojení bazénů) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.