Info o MARIMEX Hřiště dětské Play 006 - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Hřiště dětské Play 006 Dětská hřiště a prolézačky Marimex

Popis produktu: Dětské hřiště MARIMEX Hřiště dětské Play 006 : Přemýšlíte, jak vaše děti venku na zahradě zabavit? V tom vám pomůže dětské hřiště MARIMEX Play 006. Na tomto hřišti děti objeví nové možnosti zábavy a her, do kterých se plně ponoří. Spoustu legrace si užijí nejen na houpačce, ale také na hlavní věži, kterou při dobývání musí z jedné strany zdolat vylezením horolezecké stěny nebo pomocí žebříku. Z věže se pak děti sklouznou po skluzavce dlouhé 2 m. Bezpečnost jim zajišťuje zábradlí a madla u každého vstupu. Před sluncem je chrání dřevěná střecha. Nechte vaše malé ratolesti se vyřádit na čerstvém vzduchu na hřišti MARIMEX Play 006. Klíčové vlastnosti dětského hřiště MARIMEX Play 006Rozměr smontovaného hřiště jsou 372 (délka) × 226 (šířka) × 277 cm (výška)Hřiště splňuje normy EN 71 Bezpečnosti hračekNosnost hřiště je 300 kgDřevěný materiál je opracovaný tak, aby se snížilo riziko zranění a je impregnovaný pro dlouhou životnost a vysokou odolnostHřiště je určené pouze pro soukromé účelyDodávka obsahuje:skluzavka 2,2 m, 6 kotev upevňujících sestavu k zemi, madla a zábradlí, žebřík se 4 kovovými stupni, dalekohled, volant, sada nářadí, manuál, 6 kamenů na horolezeckou stěnu, kovový spoj pro konstrukci houpačky, 2 sedátka na houpačku (červená) s upevňovacími lany a háky, určeno max. pro 6 dětí, dřevěné součásti jsou ze smrkového dřeva ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Hřiště dětské Play 006 za skvělou cenu 12 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dětská hřiště a prolézačky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Hřiště dětské Play 006

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Hřiště dětské Play 006 skvělá volba v kategorii Dětská hřiště a prolézačky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Hřiště dětské Play 006 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Hřiště dětské Play 006 }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Hřiště dětské Play 006 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Hřiště dětské Play 006 Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Hřiště dětské Play 006 , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Hřiště dětské Play 006 Marimex na zahradu

MARIMEX Hřiště dětské Play 006                          Dětská hřiště a prolézačky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Hřiště dětské Play 006 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 12 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Hřiště dětské Play 006 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 5902020527374 z výroby
- produkt je v kategorii Dětská hřiště a prolézačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Hřiště dětské Play 006                          Dětská hřiště a prolézačky
Cena zboží
12 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Dětská hřiště a prolézačky Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Hřiště dětské Play 006 ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 5902020527374, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.