Info o MARIMEX Hřiště dětské Play 002 - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Hřiště dětské Play 002 Dětská hřiště a prolézačky Marimex

Popis produktu: Houpačka MARIMEX Hřiště dětské Play 002 : S dětským hřištěm Marimex Play 002 si vaše děti užijí spoustu venkovní zábavy. K hřišti Marimex můžete připojit jakoukoliv věž či domek ze série Marimex Play. Dětské hřiště je vyrobeno z kvalitního a odolného smrkové dřeva, které je pečlivě opracované tak, aby se děti při hraní neporanily. Samozřejmostí je i impregnace, díky které hřiště Marimex vydrží po dlouhý čas. Součástí dětského hřiště je plastové sedátko a kruhy s nosností po 50 kg, celková nosnost dětského hřiště je tedy 100 kg. Na hřišti se bez problémů zabaví dvě děti Klíčové vlastnosti dětského hřiště Marimex Play 002Z kvalitního a odolného smrkového dřeva Naimpregnované pro delší životnost Dětské hřiště Marimex Play 002 je pro dvě děti Nosnost hřiště až 100 kg Kompatibilní se všemi věžemi a domky Marimex PlayRozměry:220 × 275 × 255 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Hřiště dětské Play 002 za skvělou cenu 4 790 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dětská hřiště a prolézačky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Hřiště dětské Play 002

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Hřiště dětské Play 002 skvělá volba v kategorii Dětská hřiště a prolézačky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Hřiště dětské Play 002 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Hřiště dětské Play 002 }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Hřiště dětské Play 002 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Hřiště dětské Play 002 Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Hřiště dětské Play 002 , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Hřiště dětské Play 002 Marimex na zahradu

MARIMEX Hřiště dětské Play 002                          Dětská hřiště a prolézačky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Hřiště dětské Play 002 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 790 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Hřiště dětské Play 002 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 5902020527091 z výroby
- produkt je v kategorii Dětská hřiště a prolézačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Hřiště dětské Play 002                          Dětská hřiště a prolézačky
Cena zboží
4 790 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Dětská hřiště a prolézačky Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Hřiště dětské Play 002 ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 5902020527091, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.