Info o MARIMEX Hřiště dětské Play 001 - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Hřiště dětské Play 001 Dětská hřiště a prolézačky Marimex

Popis produktu: Dětské hřiště MARIMEX Hřiště dětské Play 001 : Přemýšlíte, jak vaše děti venku na zahradě zabavit? V tom vám pomůže dětské hřiště MARIMEX Play 001. Na tomto hřišti děti objeví nové možnosti zábavy a her, do kterých se plně ponoří. Spoustu legrace si užijí na hlavní věži, na kterou při dobývání musí vylézt po žebříku a nahoře se mohou rozhlédnout po krajině dalekohledem, zda někde nečíhají nepřátelé. Z věže se pak děti sklouznou po skluzavce dlouhé 2 m. Bezpečnost jim zajišťuje zábradlí a madla u skluzavky. Před sluncem je chrání dřevěná střecha. Pod věží děti naleznou další prostor ke hraní - je zde pískoviště se dvěma sedáky. Nechte vaše malé ratolesti se vyřádit na čerstvém vzduchu na hřišti MARIMEX Play 001. Klíčové vlastnosti dětského hřiště MARIMEX Play 001Rozměr smontovaného hřiště jsou 240 (délka) × 375 (šířka) × 305 cm (výška)Hřiště splňuje normy EN 71 Bezpečnosti hračekNosnost hřiště je 250 kgDřevěný materiál je opracovaný tak, aby se snížilo riziko zranění a je impregnovaný pro dlouhou životnost a vysokou odolnostHřiště je určené pouze pro soukromé účelyDodávka obsahuje:skluzavka 2,2 m, kotvy upevňující sestavu k zemi, madla a zábradlí, pískoviště se 2 sedadly, dřevěná střecha, dřevěné schody, určeno max. pro 5 dětí, dřevěné součásti jsou ze smrkového dřeva ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Hřiště dětské Play 001 za skvělou cenu 13 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dětská hřiště a prolézačky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Hřiště dětské Play 001

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Hřiště dětské Play 001 skvělá volba v kategorii Dětská hřiště a prolézačky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Hřiště dětské Play 001 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Hřiště dětské Play 001 }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Hřiště dětské Play 001 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Hřiště dětské Play 001 Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Hřiště dětské Play 001 , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Hřiště dětské Play 001 Marimex na zahradu

MARIMEX Hřiště dětské Play 001                          Dětská hřiště a prolézačky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Hřiště dětské Play 001 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 13 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Hřiště dětské Play 001 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 5902020527169 z výroby
- produkt je v kategorii Dětská hřiště a prolézačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Hřiště dětské Play 001                          Dětská hřiště a prolézačky
Cena zboží
13 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Dětská hřiště a prolézačky Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Hřiště dětské Play 001 ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 5902020527169, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Dětská hřiště a prolézačky - Zobrazit další produkty