Info o MARIMEX Houpačka dětská 11 - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Houpačka dětská 11 Dětská hřiště a prolézačky Marimex

Popis produktu: Houpačka MARIMEX Houpačka dětská 11 : Už nemusíte chodit na přeplněná dětská hřiště. Vytvořte pro své děti herní kout přímo na vaší zahradě. Dětská houpačka Marimex nabízí dvě místa pro houpání, tak se zabaví vaše dítě i jeho kamarád. Houpačka má stabilní kovovou konstrukci s nosností až 100 kg. Sedátka jsou vyrobena z odolného plastu v limetkové barvě. K dispozici jsou dvě jednomístné houpačky s nosností po 50 kg. Houpačka Marimex je vhodná pro děti od 3 do 12 let. Vaše děti si toto houpací centrum rychle oblíbí a nebudou chtít přestat s houpáním.  Klíčové vlastnosti dětské houpačky Marimex 11 - limetková Místo pro dvě dětiCelková nosnost dětské houpačky Marimex 11 je 100 kgStabilní kovová konstrukce Sedátka z odolného plastuVhodné pro děti od 3 do 12 let Houpačka v limetkovém provedeníRozměry:2,17 × 1,53 × 1,95 mObsah balení:komponenty houpačkyspojovací materiálnávod na sestavení ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Houpačka dětská 11 za skvělou cenu 2 690 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dětská hřiště a prolézačky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Houpačka dětská 11

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Houpačka dětská 11 skvělá volba v kategorii Dětská hřiště a prolézačky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Houpačka dětská 11 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Houpačka dětská 11 }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Houpačka dětská 11 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Houpačka dětská 11 Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Houpačka dětská 11 , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Houpačka dětská 11 Marimex na zahradu

MARIMEX Houpačka dětská 11                           Dětská hřiště a prolézačky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Houpačka dětská 11 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 690 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Houpačka dětská 11 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8590517019210 z výroby
- produkt je v kategorii Dětská hřiště a prolézačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Houpačka dětská 11                           Dětská hřiště a prolézačky
Cena zboží
2 690 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Dětská hřiště a prolézačky Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Houpačka dětská 11 ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8590517019210, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.