Info o MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 oblázky - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 oblázky Příslušenství Marimex

Popis produktu: Folie na bazén MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 oblázky : Dejte koupání ve vašem bazénu Orlando nový rozměr. Pořiďte si originální vnitřní fólii s oblázkovým vzorem značky Marimex. Je vyrobena z odolného a měkčeného PVC, které vyniká svou vysokou stálostí barevného potisku, dlouhou životností a odolností vůči plísním a bakteriím. Díky Resi-Line technologii použité na vrchní vrstvu má fólie vysokou odolnost proti oděru a bazénové chemii. Tloušťka folie je 0,3 mm. Při instalaci je doporučena spolupráce alespoň dvou lidí. Klíčové vlastnosti bazénové fólie Marimex OrlandoVnitřní fólie pro bazény Orlando se vzorem oblázkůMarimex Orlando je z odolného a měkčeného PVCTloušťka 0,3 mmStálý barevný potisk a dlouhá životnostOdolnost vůči plísním a bakteriímOdolná vůči oděru a bazénové chemii Rozměr bazénu Orlando:3,66 × 0,91 mRozměry balení:38 × 37 × 17 cmHmotnost balení:4,5 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 oblázky za skvělou cenu 1 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 oblázky

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 oblázky skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 oblázky od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 oblázky }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 oblázky mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 oblázky Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 oblázky , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 oblázky Marimex na zahradu

MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 oblázky                          Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 oblázky i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 oblázky na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8591353007171 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 oblázky                          Příslušenství
Cena zboží
1 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 oblázky ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8591353007171, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.