Info o MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 mozaika - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 mozaika Příslušenství Marimex

Popis produktu: Folie na bazén MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 mozaika : Pokud je u vašeho bazénu poškozená vnitřní fólie, neznamená to nutně hned nákup nového bazénu. Fólie Marimex je vhodná pro nadzemní bazény Orlando s rozměry 3,66 × 0,9 m. Je vyrobena z měkčeného PVC se vzory oblázků. Tloušťka stěny i dna je 0,3 mm. Pro výměnu fólie je lepší si přizvat pomoc.  Klíčové vlastnosti fólie Marimex na bazén OrlandoVhodná pro nadzemní bazény Orlando Fólie Marimex je z měkčeného PVCTloušťka dna i stěny 0,3 mm  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 mozaika za skvělou cenu 1 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 mozaika

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 mozaika skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 mozaika od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 mozaika }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 mozaika mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 mozaika Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 mozaika , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 mozaika Marimex na zahradu

MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 mozaika                          Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 mozaika i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 mozaika na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8591353007195 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 mozaika                          Příslušenství
Cena zboží
1 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Fólie Orlando 3,66x0,9 mozaika ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8591353007195, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.