Info o MARIMEX Florida RATAN 3.66x0.99m bez příslušenství - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Florida RATAN 3.66x0.99m bez příslušenství S konstrukcí Marimex

Popis produktu: Bazén MARIMEX Florida RATAN 3.66x0.99m bez příslušenství: Dopřejte si letní koupání v nadzemním kruhovém bazénu Marimex Florida RATAN. Díky svým vlastnostem se řadí k velice oblíbeným bazénům. Snadno se udržuje a poskytuje velký prostor na koupání. Pyšní se také kvalitní konstrukcí a rychlým a jednoduchým zprovozněním, díky kterému můžete začít napouštět vodu již 30 minut od vybalení.  Klíčové vlastnosti bazénu Marimex Florida RATANMezi hlavní přednosti bazénu patří kvalitní kovová konstrukce, která zajišťuje stabilituDíky snadnému zprovoznění budete moci napouštět vodu už 30 minut od vybaleníZ venku je bazén vybaven imitací ratanu, jenž vypadá opravdu skvěleK bazénu je možné připojit libovolnou pískovou nebo kartušovou filtraci MarimexV balení nechybí ani návod k použití a záslepky průchodů stěn bazénu?Laminovaná fólie je trojvrstvá a je vyztužena polyesterovou tkaninouGalvanizované vzpěry odolné proti korozi Lze připojit filtraciK bazénu Marimex Florida RATAN lze připojit libovolnou pískovou či kartušovou filtraci Marimex. Pro její napojení jsou připraveny průchody stěnou o průměru 32 mm. K připojení budete dále potřebovat 6 kusů bazénových hadic, 2 kusy průchodů stěnou bazénu a instalační sadu. Bazén se velice snadno udržuje. V balení kromě něj nechybí také praktický návod k použití a záslepky průchodů stěn bazénu. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Florida RATAN 3.66x0.99m bez příslušenství za skvělou cenu 5 690 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů S konstrukcí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Florida RATAN 3.66x0.99m bez příslušenství

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Florida RATAN 3.66x0.99m bez příslušenství skvělá volba v kategorii S konstrukcí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Florida RATAN 3.66x0.99m bez příslušenství od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Florida RATAN 3.66x0.99m bez příslušenství}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Florida RATAN 3.66x0.99m bez příslušenství mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Florida RATAN 3.66x0.99m bez příslušenství Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Florida RATAN 3.66x0.99m bez příslušenství, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Florida RATAN 3.66x0.99m bez příslušenství Marimex na zahradu

MARIMEX Florida RATAN 3.66x0.99m bez příslušenství S konstrukcí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Florida RATAN 3.66x0.99m bez příslušenství i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 690 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Florida RATAN 3.66x0.99m bez příslušenství na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8590517020254 z výroby
- produkt je v kategorii S konstrukcí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Florida RATAN 3.66x0.99m bez příslušenství S konstrukcí
Cena zboží
5 690 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení S konstrukcí Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Florida RATAN 3.66x0.99m bez příslušenství) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8590517020254, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.