Info o MARIMEX Florida 3.05x0.91m s PF Prostar 3 SET - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Florida 3.05x0.91m s PF Prostar 3 SET S konstrukcí Marimex

Popis produktu: Bazén MARIMEX Florida 3.05x0.91m s PF Prostar 3 SET: Dopřejte si letní koupání v nadzemním kruhovém bazénu Marimex Florida, který se díky svým vlastnostem řadí k velice oblíbeným bazénům mezi zákazníky. Snadno se udržuje a poskytuje velký prostor na koupání. Pyšní se také kvalitní kovovou konstrukcí a rychlým a jednoduchým zprovozněním, díky kterému můžete začít napouštět vodu již 30 minut od vybalení. Síla podlahy je 0,28 mm a stěny 0,58 mm. Součástí bazénu je také písková filtrace Prostar 3, do které se vejde až 10 kg křemičitého písku a její průtok činí 3,8 m3 za hodinu. Nádoba je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu. Navíc je bezešvá, odolává korozi a běžně dostupným chemikáliím používaným v bazénech.  Klíčové vlastnosti bazénu Marimex Floridas filtrací Prostar 3Kovová konstrukce poskytující vysokou stabilituDíky snadnému zprovoznění budete moci napouštět vodu už 30 minut od vybaleníK bazénu je možné připojit libovolnou pískovou nebo kartušovou filtraci MarimexLaminovaná fólie je trojvrstvá a je vyztužena polyesterovou tkaninouGalvanizované vzpěry odolné proti koroziVčetně pískové filtrace Prostar 3Obsah balení: bazén Florida, návod, písková filtrace, hadice a instalační materiál ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Florida 3.05x0.91m s PF Prostar 3 SET za skvělou cenu 5 890 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů S konstrukcí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Florida 3.05x0.91m s PF Prostar 3 SET

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Florida 3.05x0.91m s PF Prostar 3 SET skvělá volba v kategorii S konstrukcí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Florida 3.05x0.91m s PF Prostar 3 SET od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Florida 3.05x0.91m s PF Prostar 3 SET}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Florida 3.05x0.91m s PF Prostar 3 SET mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Florida 3.05x0.91m s PF Prostar 3 SET Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Florida 3.05x0.91m s PF Prostar 3 SET, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Florida 3.05x0.91m s PF Prostar 3 SET Marimex na zahradu

MARIMEX Florida 3.05x0.91m s PF Prostar 3 SET S konstrukcí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Florida 3.05x0.91m s PF Prostar 3 SET i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 890 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Florida 3.05x0.91m s PF Prostar 3 SET na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8590517020322 z výroby
- produkt je v kategorii S konstrukcí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Florida 3.05x0.91m s PF Prostar 3 SET S konstrukcí
Cena zboží
5 890 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení S konstrukcí Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Florida 3.05x0.91m s PF Prostar 3 SET) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8590517020322, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.