Info o MARIMEX Deska plovací Marimex Kick - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Deska plovací Marimex Kick Čluny a lehátka Marimex

Popis produktu: Hračka do vody MARIMEX Deska plovací Marimex Kick : Marimex Kick je praktická plovací deska, která by neměla chybět v žádném rehabilitačním zařízení s vodoléčbou. Bude rovněž skvělým pomocníkem při různých vodních sportech či při výuce plavání. Je vyrobena z vysoce kvalitní polyethylenové pěny v duhových barvách a díky své velikosti je vhodná jak pro děti, tak i dospělé. Klíčové vlastnosti plovací desky Marimex KickPraktická plovací deska se širokou škálou využitíVyrobena z vysoce kvalitní polyethylenové pěnyVyvedena v duhové barvěRozměry: 48 × 30 × 3 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Deska plovací Marimex Kick za skvělou cenu 159 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Čluny a lehátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Deska plovací Marimex Kick

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Deska plovací Marimex Kick skvělá volba v kategorii Čluny a lehátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Deska plovací Marimex Kick od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Deska plovací Marimex Kick }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Deska plovací Marimex Kick mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Deska plovací Marimex Kick Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Deska plovací Marimex Kick , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Deska plovací Marimex Kick Marimex na zahradu

MARIMEX Deska plovací Marimex Kick                            Čluny a lehátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Deska plovací Marimex Kick i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 159 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Deska plovací Marimex Kick na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8590517011627 z výroby
- produkt je v kategorii Čluny a lehátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Deska plovací Marimex Kick                            Čluny a lehátka
Cena zboží
159 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Čluny a lehátka Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Deska plovací Marimex Kick ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8590517011627, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.