Info o MARIMEX Bazén Tampa 4.57x1.22m - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Bazén Tampa 4.57x1.22m Nafukovací Marimex

Popis produktu: Bazén MARIMEX Bazén Tampa 4.57x1.22m :Užijte si léto s kruhovým bazénem Marimex Tampa, který je připravený během několika okamžiků. Stačí najít správné místo, rozbalit bazén, nafouknout jeho horní límec a do 10 minut můžete napouštět. K bazénu je možné připojit jakoukoliv pískovou či kartušovou filtraci Marimex. Vybavte se do teplých letních dnů kruhovým bazénem Marimex Tampa, který patří mezi ty nejoblíbenější v České republice. Ten je díky svým vlastnostem připravený k naplnění vodou během 10 minut. Stačí pouze připravit místo, rozbalit bazén, nafouknout jeho horní límec a pak už jen sledovat, jak voda během napouštění tvaruje tohoto skvělého letního parťáka. Laminovaná trojvrstvá stěna a dno bazénu jsou kvalitně vyztuženy polyesterovou tkaninou a bazén tak zvládne i menší vodní bitvu. Aby voda ve vašem bazénu zůstala stále průzračně čistá, je možné k němu připojit libovolnou kartušovou či pískovou filtraci Marimex. Bazén je s potiskem, který imituje ratan. Užijte si léto plné vodních radovánek a báječného osvěžení. Klíčové vlastnosti bazénu Marimex Tampa 4,57 × 1,22 m Rychlá přípravaBazén Marimex Tampa 4,57 × 1,22 m má snadnou údržbuSamonosná konstrukceTrojvrstvá laminovaná stěna a dno bazénu vyztužené polyesterovou tkaninouKvalitní provedení zajistí v kombinaci se správnou údržbou dlouhou životnostK bazénu je možné připojit libovolnou pískovou či kartušovou filtraci MarimexDoporučená údržbaAby vám do vody nenapadal hmyz či listí, zakrývejte ho krycí plachtou. Bazén je nutné po ukončení sezóny vypustit a vyčistit. Je vhodné ho poté uklidit na suché a nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost vašeho bazénu. Obsah balení:bazén Tampanávodzáslepky průchodů stěn bazénu... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Bazén Tampa 4.57x1.22m za skvělou cenu 4 690 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nafukovací na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Bazén Tampa 4.57x1.22m

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Bazén Tampa 4.57x1.22m skvělá volba v kategorii Nafukovací.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Bazén Tampa 4.57x1.22m od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Bazén Tampa 4.57x1.22m }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Bazén Tampa 4.57x1.22m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Bazén Tampa 4.57x1.22m Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Bazén Tampa 4.57x1.22m , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Bazén Tampa 4.57x1.22m Marimex na zahradu

MARIMEX Bazén Tampa 4.57x1.22m  Nafukovací Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Bazén Tampa 4.57x1.22m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 690 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Bazén Tampa 4.57x1.22m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8590517020285 z výroby
- produkt je v kategorii Nafukovací


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Bazén Tampa 4.57x1.22m  Nafukovací
Cena zboží
4 690 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Nafukovací Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Bazén Tampa 4.57x1.22m ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8590517020285, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Nafukovací - Zobrazit další produkty