Info o MARIMEX Bazén Florida 4.88x1.22m RATAN - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Bazén Florida 4.88x1.22m RATAN S konstrukcí Marimex

Popis produktu: Bazén MARIMEX Bazén Florida 4.88x1.22m RATAN: Léto bez koupání si málokdo umí představit. Teď můžete mít svůj vlastní bazén na zahradě i vy. Bazén Marimex Florida Ratan uspokojí i náročnější zákazníky, které potěší příznivá cena, snadné sestavení a údržba. Laminovaná fólie je vyztužená polyesterovou tkaninou, které je pro ještě větší odolnost složeno ze tří vrstev. Síla podlahy je 0,41 mm a stěny 0,64 mm. Pevnou a stabilní konstrukci zajistí vyztužená obvodová a nosná konstrukce, se kterou váš bazén odolá i menší vodní bitvě. Jistě potěší i snadná montáž a demontáž. Výpustní ventil lze napojit na zahradní hadici a vodu tak můžete vypustit ve větší vzdálenosti od bazénu či od domu. Aby voda ve vašem bazénu byla stále čistá, lze k němu připojit libovolnou kartušovou či pískovou filtraci. Pro její napojení  jsou připraveny průchody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4). Bazén je s potiskem imitujícím ratan. Užijte si slunečné léto plné vodních radovánek.  Klíčové vlastnosti bazénu Marimex Florida 4,88 × 1,22 m Ratan Snadné sestaveníBazén Marimex Florida Ratan 4,88 × 1,22 m má stabilní a pevnou konstrukciLaminovaná trojvrstvá fólie vyztužená polyesterovou tkaninouK bazénu je možné připojit libovolnou pískovou nebo kartušovou filtraci MarimexMožnost napojení výpustního ventilu na zahradní hadici S potiskem imitujícím ratanSíla podlahy 0,41 mm a stěny 0,64 mmDoporučená údržbaAby vám do vody nenapadal hmyz či listí, zakrývejte ho krycí plachtou. Bazén je nutné po ukončení sezóny vypustit a vyčistit. Je vhodné ho poté uklidit na suché a nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost vašeho bazénu. Obsah balení:bazén Floridanávodzáslepky průchodů stěn bazénu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Bazén Florida 4.88x1.22m RATAN za skvělou cenu 10 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů S konstrukcí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Bazén Florida 4.88x1.22m RATAN

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Bazén Florida 4.88x1.22m RATAN skvělá volba v kategorii S konstrukcí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Bazén Florida 4.88x1.22m RATAN od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Bazén Florida 4.88x1.22m RATAN}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Bazén Florida 4.88x1.22m RATAN mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Bazén Florida 4.88x1.22m RATAN Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Bazén Florida 4.88x1.22m RATAN, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Bazén Florida 4.88x1.22m RATAN Marimex na zahradu

MARIMEX Bazén Florida 4.88x1.22m RATAN S konstrukcí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Bazén Florida 4.88x1.22m RATAN i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 10 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Bazén Florida 4.88x1.22m RATAN na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8590517020261 z výroby
- produkt je v kategorii S konstrukcí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Bazén Florida 4.88x1.22m RATAN S konstrukcí
Cena zboží
10 290 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení S konstrukcí Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Bazén Florida 4.88x1.22m RATAN) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8590517020261, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.