Info o MARIMEX Bazén Florida 3.05x0.91m - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Bazén Florida 3.05x0.91m S konstrukcí Marimex

Popis produktu: Bazén MARIMEX Bazén Florida 3.05x0.91m: Léto bez koupání si málokdo umí představit. Teď můžete mít svůj vlastní bazén na zahradě i vy. Bazén Marimex Florida je mezi zákazníky velmi oblíbený, a to především díky jeho příznivé ceně, snadnému sestavení a údržbě. Napouštět vodu do sestaveného bazénu můžete již po 30 minutách od jeho vybalení. Stačí vybrat vhodné místo, rozvinout bazénovou podložku, rozbalit bazén a sestavit podpěrnou konstrukci, na kterou se navlékne bazénová fólie. Ta je trojvrstvá, vyztužená polyesterovou tkaninou. Síla podlahy je 0,28 mm a stěny 0,58 mm. Aby voda ve vašem bazénu byla stále čistá, lze k němu připojit libovolnou kartušovou či pískovou filtraci. Pro její napojení  jsou připraveny průchody stěnou bazénu o průměru 32 mm (5/4). Užijte si slunečné léto plné vodních radovánek.  Klíčové vlastnosti bazénu Marimex Florida 3,05 × 0,91 mSnadné sestaveníBazén Marimex Florida 3,05 × 0,91 m má stabilní konstrukce Laminovaná trojvrstvá fólie vyztužená polyesterovou tkaninouK bazénu je možné připojit libovolnou pískovou nebo kartušovou filtraci MarimexVodu můžete napouštět již po 30 minutách od vybaleníSíla podlahy 0,28 mm a stěny 0,58 mmDoporučená údržbaAby vám do vody nenapadal hmyz či listí, zakrývejte ho krycí plachtou. Bazén je nutné po ukončení sezóny vypustit a vyčistit. Je vhodné ho poté uklidit na suché a nemrznoucí místo. Správnou údržbou prodloužíte životnost vašeho bazénu. Obsah balení:bazén Floridanávodzáslepky průchodů stěn bazénu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Bazén Florida 3.05x0.91m za skvělou cenu 2 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů S konstrukcí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Bazén Florida 3.05x0.91m

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Bazén Florida 3.05x0.91m skvělá volba v kategorii S konstrukcí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Bazén Florida 3.05x0.91m od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Bazén Florida 3.05x0.91m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Bazén Florida 3.05x0.91m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Bazén Florida 3.05x0.91m Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Bazén Florida 3.05x0.91m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Bazén Florida 3.05x0.91m Marimex na zahradu

MARIMEX Bazén Florida 3.05x0.91m S konstrukcí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Bazén Florida 3.05x0.91m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Bazén Florida 3.05x0.91m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8590517013638 z výroby
- produkt je v kategorii S konstrukcí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Bazén Florida 3.05x0.91m S konstrukcí
Cena zboží
2 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení S konstrukcí Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Bazén Florida 3.05x0.91m) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8590517013638, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.