Info o MARBET STYLE Tyrkysový vlněný taburet MARBET PUFA ONLY - hodnocení a parametry

Informace: MARBET STYLE Tyrkysový vlněný taburet MARBET PUFA ONLY Taburety MARBET STYLE

Popis produktu:

Tento taburet je perfektním doplněním kolekce ONLY a přináší uživateli ještě větší pohodlí. Taburet svými tvary dává interiéru moderní vzhled a do vašeho interiéru přinese díky zářivému barevnému odstínu také notnou dávku hravosti.

Základní rozměry:

Šířka: 60 cm                    
Výška: 46 cm                          
Hloubka: 46 cm                        

Šířka základny: 48 cm


Materiál:

čalounění: vlna (W632) - 70% vlna, 30% polyamid, odolnost proti žmolkování, pilling test: 3, odolnost proti oděru: 50.000 cyklů

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží MARBET STYLE Tyrkysový vlněný taburet MARBET PUFA ONLY za skvělou cenu 1 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Taburety na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARBET STYLE Tyrkysový vlněný taburet MARBET PUFA ONLY

Lukáš
Pro mé potřeby je MARBET STYLE MARBET STYLE Tyrkysový vlněný taburet MARBET PUFA ONLY skvělá volba v kategorii Taburety.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARBET STYLE Tyrkysový vlněný taburet MARBET PUFA ONLY od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARBET STYLE Tyrkysový vlněný taburet MARBET PUFA ONLY}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARBET STYLE Tyrkysový vlněný taburet MARBET PUFA ONLY mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARBET STYLE Tyrkysový vlněný taburet MARBET PUFA ONLY MARBET STYLE - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARBET STYLE Tyrkysový vlněný taburet MARBET PUFA ONLY, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARBET STYLE Tyrkysový vlněný taburet MARBET PUFA ONLY MARBET STYLE na zahradu

MARBET STYLE Tyrkysový vlněný taburet MARBET PUFA ONLY Taburety Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARBET STYLE Tyrkysový vlněný taburet MARBET PUFA ONLY i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz MARBET STYLE, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARBET STYLE Tyrkysový vlněný taburet MARBET PUFA ONLY na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MARBET STYLE
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Taburety


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARBET STYLE Tyrkysový vlněný taburet MARBET PUFA ONLY Taburety
Cena zboží
1 990 Kč
Dostupnost
27.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Taburety MARBET STYLE

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARBET STYLE Tyrkysový vlněný taburet MARBET PUFA ONLY) potřebujete dokumentaci od výrobce (MARBET STYLE), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.