Info o MARBET STYLE Šedé čalouněné křeslo Marbet Olin 4N - hodnocení a parametry

Informace: MARBET STYLE Šedé čalouněné křeslo Marbet Olin 4N Křesla MARBET STYLE

Popis produktu:

Stylové křeslo Marbet Olin zaujme svým unikátním designem. Opěradlo, sedadlo a područky křesla jsou tvarovány z jednoho kusu, který je upevněn na pevné podnoži. Široké sedadlo poskytuje vysoký komfort sezení. Pohodlí křesla zdůrazňuje polštář na sedadle. Dřevěná podnož je zakončena plastovými kluzáky, které chrání proti oděru podlahy. Křeslo bude perfektním společníkem v moderních interiérech.

Pozn.: Čalouněno látkou Persempra 12 (100 % PES)

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží MARBET STYLE Šedé čalouněné křeslo Marbet Olin 4N za skvělou cenu 4 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARBET STYLE Šedé čalouněné křeslo Marbet Olin 4N

Lukáš
Pro mé potřeby je MARBET STYLE MARBET STYLE Šedé čalouněné křeslo Marbet Olin 4N skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARBET STYLE Šedé čalouněné křeslo Marbet Olin 4N od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARBET STYLE Šedé čalouněné křeslo Marbet Olin 4N}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARBET STYLE Šedé čalouněné křeslo Marbet Olin 4N mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARBET STYLE Šedé čalouněné křeslo Marbet Olin 4N MARBET STYLE - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARBET STYLE Šedé čalouněné křeslo Marbet Olin 4N, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARBET STYLE Šedé čalouněné křeslo Marbet Olin 4N MARBET STYLE na zahradu

MARBET STYLE Šedé čalouněné křeslo Marbet Olin 4N Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARBET STYLE Šedé čalouněné křeslo Marbet Olin 4N i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz MARBET STYLE, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARBET STYLE Šedé čalouněné křeslo Marbet Olin 4N na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MARBET STYLE
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARBET STYLE Šedé čalouněné křeslo Marbet Olin 4N Křesla
Cena zboží
4 990 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 449 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Křesla MARBET STYLE

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARBET STYLE Šedé čalouněné křeslo Marbet Olin 4N) potřebujete dokumentaci od výrobce (MARBET STYLE), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.