Info o MARBET STYLE Šedá rozkládací pohovka Marbet Holly Plus - hodnocení a parametry

Informace: MARBET STYLE Šedá rozkládací pohovka Marbet Holly Plus Pohovky MARBET STYLE

Popis produktu:

Pohovka Marbet Holly Plus je univerzální a praktická pohovka s možností rozložení. Je projektovaná v minimalistickém stylu a pro svou menší velikost je proto vhodná do malých, moderních a přitom plně funkčních interiérů. Modelovaná PUR pěna s vysokou pružností zajišťuje profilované tvary a perfektní pohodlí při používání.

Pozn.: Čalouněnou látkou Persempra 12 (100% Polyester)

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží MARBET STYLE Šedá rozkládací pohovka Marbet Holly Plus za skvělou cenu 13 034 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARBET STYLE Šedá rozkládací pohovka Marbet Holly Plus

Lukáš
Pro mé potřeby je MARBET STYLE MARBET STYLE Šedá rozkládací pohovka Marbet Holly Plus skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARBET STYLE Šedá rozkládací pohovka Marbet Holly Plus od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARBET STYLE Šedá rozkládací pohovka Marbet Holly Plus}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARBET STYLE Šedá rozkládací pohovka Marbet Holly Plus mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARBET STYLE Šedá rozkládací pohovka Marbet Holly Plus MARBET STYLE - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARBET STYLE Šedá rozkládací pohovka Marbet Holly Plus, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARBET STYLE Šedá rozkládací pohovka Marbet Holly Plus MARBET STYLE na zahradu

MARBET STYLE Šedá rozkládací pohovka Marbet Holly Plus Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARBET STYLE Šedá rozkládací pohovka Marbet Holly Plus i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz MARBET STYLE, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 13 034 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARBET STYLE Šedá rozkládací pohovka Marbet Holly Plus na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MARBET STYLE
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARBET STYLE Šedá rozkládací pohovka Marbet Holly Plus Pohovky
Cena zboží
13 034 Kč
Dostupnost
(Skladem) 18.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Pohovky MARBET STYLE

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARBET STYLE Šedá rozkládací pohovka Marbet Holly Plus) potřebujete dokumentaci od výrobce (MARBET STYLE), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.