Info o MARBET STYLE Šedá čalouněná pohovka Marbet Cubby - hodnocení a parametry

Informace: MARBET STYLE Šedá čalouněná pohovka Marbet Cubby Pohovky MARBET STYLE

Popis produktu:

Moderní pohovka Cubby s širokými sedáky vytváří pohodlné místo k odpočinku. Jejich typickou vlastností je velmi pevná konstrukce. Použité materiály zaručují ergonomii a pohodlí při používání. Všechny základny mají plstěné podložky. V sedáku je použita bonelová matrace a vysoce kvalitní pěna se zvýšenou schopnosti odrazu. Příjemné čalounění z ekokůže dodá maximální komfort a pohodlí. Hodí se do moderních interiérů.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě.

 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží MARBET STYLE Šedá čalouněná pohovka Marbet Cubby za skvělou cenu 25 996 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARBET STYLE Šedá čalouněná pohovka Marbet Cubby

Lukáš
Pro mé potřeby je MARBET STYLE MARBET STYLE Šedá čalouněná pohovka Marbet Cubby skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARBET STYLE Šedá čalouněná pohovka Marbet Cubby od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARBET STYLE Šedá čalouněná pohovka Marbet Cubby}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARBET STYLE Šedá čalouněná pohovka Marbet Cubby mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARBET STYLE Šedá čalouněná pohovka Marbet Cubby MARBET STYLE - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARBET STYLE Šedá čalouněná pohovka Marbet Cubby, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARBET STYLE Šedá čalouněná pohovka Marbet Cubby MARBET STYLE na zahradu

MARBET STYLE Šedá čalouněná pohovka Marbet Cubby Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARBET STYLE Šedá čalouněná pohovka Marbet Cubby i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz MARBET STYLE, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 25 996 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARBET STYLE Šedá čalouněná pohovka Marbet Cubby na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MARBET STYLE
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARBET STYLE Šedá čalouněná pohovka Marbet Cubby Pohovky
Cena zboží
25 996 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Pohovky MARBET STYLE

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARBET STYLE Šedá čalouněná pohovka Marbet Cubby) potřebujete dokumentaci od výrobce (MARBET STYLE), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.