Info o MARBET STYLE Pohovka MARBET CUBBY 2P, šedá, dvoumístná - hodnocení a parametry

Informace: MARBET STYLE Pohovka MARBET CUBBY 2P, šedá, dvoumístná Pohovky MARBET STYLE

Popis produktu:

Moderní pohovky Cubby s širokými sedáky vytváří pohodlné místo k odpočinku. Jejich typickou vlastností je velmi pevná konstrukce. Vyrábí se tradiční technologii. Použité materiály zaručují ergonomii a pohodlí při používání. Jsou doplněním křesel ze stejné řady.Všechny základny mají plstěné podložky.V sedáku je použita bonelová matrace a vysoce kvalitní pěna se zvýšenou schopnosti odrazu. 

Základní rozměry:

Šířka: 139 cm
Výška: 68 cm
Hloubka: 78 cm
Šířka sedáku: 108 cm
Výška sedáku: 45 cm
Hloubka sedáku: 51 cm

Materiál:

čalounění: ekokůže (Valencia 4045) - 100% polyester Hi-Loft, gramáž: 650/m2, odolnost proti oděru, počet mikrocyklů: 300.000
podnož: kov (chromovaný)

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží MARBET STYLE Pohovka MARBET CUBBY 2P, šedá, dvoumístná za skvělou cenu 19 007 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARBET STYLE Pohovka MARBET CUBBY 2P, šedá, dvoumístná

Lukáš
Pro mé potřeby je MARBET STYLE MARBET STYLE Pohovka MARBET CUBBY 2P, šedá, dvoumístná skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARBET STYLE Pohovka MARBET CUBBY 2P, šedá, dvoumístná od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARBET STYLE Pohovka MARBET CUBBY 2P, šedá, dvoumístná}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARBET STYLE Pohovka MARBET CUBBY 2P, šedá, dvoumístná mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARBET STYLE Pohovka MARBET CUBBY 2P, šedá, dvoumístná MARBET STYLE - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARBET STYLE Pohovka MARBET CUBBY 2P, šedá, dvoumístná, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARBET STYLE Pohovka MARBET CUBBY 2P, šedá, dvoumístná MARBET STYLE na zahradu

MARBET STYLE Pohovka MARBET CUBBY 2P, šedá, dvoumístná Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARBET STYLE Pohovka MARBET CUBBY 2P, šedá, dvoumístná i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz MARBET STYLE, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 19 007 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARBET STYLE Pohovka MARBET CUBBY 2P, šedá, dvoumístná na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MARBET STYLE
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARBET STYLE Pohovka MARBET CUBBY 2P, šedá, dvoumístná Pohovky
Cena zboží
19 007 Kč
Dostupnost
28.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Pohovky MARBET STYLE

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARBET STYLE Pohovka MARBET CUBBY 2P, šedá, dvoumístná) potřebujete dokumentaci od výrobce (MARBET STYLE), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.