Info o Mapa světa XXL - plakát - hodnocení a parametry

Informace: Mapa světa XXL - plakát Plakáty Kokiska

Popis produktu: Mapa světa XXL v plakátovém formátuGigantická mapa světa 140x100cm s vlajkami a informacemiDetailní plakát mapy světa XXL v gigantickém obrovském formátu s rozměry 140 x 100 cm. Velmi velká mapa ve formátu velkého plakátu pro ještě více detailů. Ještě nikdy předtím nebyla mapa vyhotovena v takové velikosti s tak velkou láskou k detailu. Podkladová mapa světa byla několikrát oceněna a opatřena lehkou 3D reliéfní optikou. Tímto způsobem mohou být řeky, oceány a hory vnímány téměř plasticky. Kromě toho jsou všechny země v legendě jasně uvedeny se státními vlajkami a dalšími detaily (hlavní město, počet obyvatel, velikost země). Nejchytřejší dekorace pro každý byt. Ozdobte zeď a plánujte si dovolenou, splňte si své sny. Upozornění:Většina podobných produktů je ve velmi nízkém rozlišení a vypadá jako interpolovaná, tj. že mapa je nezaostřena a detaily jsou obtížně rozpoznatelné. Námi nabízená mapa světa v XXL formátu obsahuje zaostřené detaily. Navíc je dodávána stočená a ne v přeloženém stavu, jak se to často stává (a tím je zničen celý krásný plakát!). Od nás obdržíte nejnovější verzi mapy světa s aktualizací z roku 2014 v angličtině. Mapa světa Deluxe ve formátu XXL: vysoce kvalitní obří plakát s mapou světa v měřítku 1: 40 000 000 gigantické rozměry 140 x 100 cm v zaostřené kvalitě 3D reliéfní struktura umožňuje téměř plastický vzhled mapy světa legenda s vlajkami, hlavními městy, počtem obyvatel a rozlohou zemí. inteligentní dekorace: pěkná dekorace zdi a zároveň velmi informativní každý den můžete bádat - vynikající pro všeobecné vzdělávání produkt je kompletně vyroben v Německu - mapa v angličtině geniální také jako dárek (například s připínacími špendlíky) pro všechny cestovatele baleno v krabici Obsah balení:  1 x mapa světa ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Mapa světa XXL - plakát za skvělou cenu 273 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Plakáty na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Mapa světa XXL - plakát

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Mapa světa XXL - plakát skvělá volba v kategorii Plakáty.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Mapa světa XXL - plakát od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Mapa světa XXL - plakát}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Mapa světa XXL - plakát mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Mapa světa XXL - plakát Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Mapa světa XXL - plakát, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Mapa světa XXL - plakát Kokiska na zahradu

Mapa světa XXL - plakát Plakáty Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Mapa světa XXL - plakát i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 273 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Mapa světa XXL - plakát na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410326788 z výroby
- produkt je v kategorii Plakáty


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Mapa světa XXL - plakát Plakáty
Cena zboží
273 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Plakáty Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Mapa světa XXL - plakát) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410326788, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.