Info o Mandaly malované na kamenech - hodnocení a parametry

Informace: Mandaly malované na kamenech Hobby Metafora, s.r.o.

Popis produktu: Kniha Mandaly malované na kamenech: Barevné mandaly jsou tvořeny tečkami, nanášenými na kamínky nebo oblázky. Co může být jednoduššího... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Mandaly malované na kamenech za skvělou cenu 215 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hobby na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Mandaly malované na kamenech

Lukáš
Pro mé potřeby je Metafora, s.r.o. Mandaly malované na kamenech skvělá volba v kategorii Hobby.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Mandaly malované na kamenech od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Mandaly malované na kamenech}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Mandaly malované na kamenech mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Mandaly malované na kamenech Metafora, s.r.o. - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Mandaly malované na kamenech, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Mandaly malované na kamenech Metafora, s.r.o. na zahradu

Mandaly malované na kamenech Hobby Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Mandaly malované na kamenech i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Metafora, s.r.o., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 215 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Mandaly malované na kamenech na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Metafora, s.r.o.
- číslo EAN 9788073595470 z výroby
- produkt je v kategorii Hobby


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Mandaly malované na kamenech Hobby
Cena zboží
215 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Hobby Metafora, s.r.o.

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Mandaly malované na kamenech) potřebujete dokumentaci od výrobce (Metafora, s.r.o.), manuály 9788073595470, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.