Info o Malatec 1481 Nástěnné hodiny s fotorámečky - hodnocení a parametry

Informace: Malatec 1481 Nástěnné hodiny s fotorámečky Samolepky na zeď

Popis produktu: Stylové hodiny s rámečky, které se hodí do každého interiéru. Hodiny mají 12 rámů, do kterých můžete vkládat fotografie dětí, rodiny, zvířat ... vše, co chcete! Mějte své milované vždy na očích - skvělá výzdoba a opravdu nádherný dárek! Technické údaje: nástěnné hodiny s 12 fotorámečky uspořádanými dokola obrázky (rámečky) jsou uspořádány ve třech úrovních částečně překrývající se k vytvoření plastického vzhledu jednoduše a rychle nahraďte snímky na zadní straně fotorámečku. napájení: 1 x baterie AA (není součástí balení) rozměry: průměr 35,5 cm Obsah balení: 1x nástěnné hodiny s fotorámečky ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Malatec 1481 Nástěnné hodiny s fotorámečky za skvělou cenu 299 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Samolepky na zeď na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Malatec 1481 Nástěnné hodiny s fotorámečky

Lukáš
Pro mé potřeby je Malatec 1481 Nástěnné hodiny s fotorámečky skvělá volba v kategorii Samolepky na zeď.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Malatec 1481 Nástěnné hodiny s fotorámečky od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Malatec 1481 Nástěnné hodiny s fotorámečky}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Malatec 1481 Nástěnné hodiny s fotorámečky mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Malatec 1481 Nástěnné hodiny s fotorámečky - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Malatec 1481 Nástěnné hodiny s fotorámečky, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Malatec 1481 Nástěnné hodiny s fotorámečky na zahradu

Malatec 1481 Nástěnné hodiny s fotorámečky Samolepky na zeď Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Malatec 1481 Nástěnné hodiny s fotorámečky i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 299 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Malatec 1481 Nástěnné hodiny s fotorámečky na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce
- číslo EAN 5901785362022 z výroby
- produkt je v kategorii Samolepky na zeď


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Malatec 1481 Nástěnné hodiny s fotorámečky Samolepky na zeď
Cena zboží
299 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Samolepky na zeď

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Malatec 1481 Nástěnné hodiny s fotorámečky) potřebujete dokumentaci od výrobce (), manuály 5901785362022, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.