Info o Maďarská kuchařka - hodnocení a parametry

Informace: Maďarská kuchařka Národní, regionální kuchařky DONA

Popis produktu: Kniha Maďarská kuchařka:… gulyás, pörkölt, paprikás… aneb to nejlepší z maďarské kuchyně. Osobitým stylem napsaná kuchařka je souborem receptů nejtypičtějších maďarských jídel, od polévek, přes masová či rychlá a jednoduchá jídla až po moučníky. Autorka má k Maďarsku velmi blízký vztah, neboť zde od dětství vyrůstala a často se za rodinou vrací, a navíc sem doprovází turisty jako průvodkyně. Publikace je nejen kuchařkou, ale i trochu průvodcem, ve kterém najdete velké množství zajímavých informací o této zemi. Kuchařka je doplněna půvabnými a vtipnými ilustracemi Ladislava Hulínského.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Maďarská kuchařka za skvělou cenu 174 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Národní, regionální kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Maďarská kuchařka

Lukáš
Pro mé potřeby je DONA Maďarská kuchařka skvělá volba v kategorii Národní, regionální kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Maďarská kuchařka od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Maďarská kuchařka}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Maďarská kuchařka mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Maďarská kuchařka DONA - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Maďarská kuchařka, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Maďarská kuchařka DONA na zahradu

Maďarská kuchařka Národní, regionální kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Maďarská kuchařka i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada DONA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 174 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Maďarská kuchařka na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce DONA
- číslo EAN 9788073222055 z výroby
- produkt je v kategorii Národní, regionální kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Maďarská kuchařka Národní, regionální kuchařky
Cena zboží
174 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Národní, regionální kuchařky DONA

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Maďarská kuchařka) potřebujete dokumentaci od výrobce (DONA), manuály 9788073222055, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.