Info o M.A.T. Okenní otvírač ke skleníku - hodnocení a parametry

Informace: M.A.T. Okenní otvírač ke skleníku Skleníky M.A.T. group

Popis produktu: Skleník M.A.T. Okenní otvírač ke skleníku: Je vám nepohodlné stále se natahovat ke střešnímu oknu vašeho skleníku vždy, když ho potřebujete otevřít či zavřít? M.A.T. Okenní otvírač ke skleníku váš problém vyřeší. M.A.T. okenní otvírač je automatický otvírač, kterým nahradíte manuální otevírání. Je vhodný pro téměř všechny polykarbonátové skleníky se sedlovou střechou. Funguje na bázi tepelné roztažitelnosti, takže v parném létě zabraňuje přehřátí, v chladnějších dnech a v noci zase zamezí podchlazení. Otvírání okenního otvírače M.A.T. jednoduše seřídíte v rozmezí teplot 16 °C – 25 °C, takže váš skleník bude mít ideální podmínky pro své fungování. Klíčové vlastnosti M.A.T. okenního otvírače ke skleníkuAutomatický otvírač pro střešní okno vašeho skleníkuNahradíte s ním manuální otvíráníPíst funguje na bázi tepelné roztažnostiZabraňuje přehřátí i podchlazení rostlinOtvírání lze seřídit v rozmezí teplot 16 °C – 25 °CHodí se pro téměř všechny polykarbonátové skleníky se sedlovou střechou ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží M.A.T. Okenní otvírač ke skleníku za skvělou cenu 579 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Skleníky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - M.A.T. Okenní otvírač ke skleníku

Lukáš
Pro mé potřeby je M.A.T. group M.A.T. Okenní otvírač ke skleníku skvělá volba v kategorii Skleníky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt M.A.T. Okenní otvírač ke skleníku od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého M.A.T. Okenní otvírač ke skleníku}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu M.A.T. Okenní otvírač ke skleníku mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka M.A.T. Okenní otvírač ke skleníku M.A.T. group - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o M.A.T. Okenní otvírač ke skleníku, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží M.A.T. Okenní otvírač ke skleníku M.A.T. group na zahradu

M.A.T. Okenní otvírač ke skleníku Skleníky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace M.A.T. Okenní otvírač ke skleníku i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada M.A.T. group, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 579 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

M.A.T. Okenní otvírač ke skleníku na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce M.A.T. group
- číslo EAN 8590419794086 z výroby
- produkt je v kategorii Skleníky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

M.A.T. Okenní otvírač ke skleníku Skleníky
Cena zboží
579 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Skleníky M.A.T. group

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (M.A.T. Okenní otvírač ke skleníku) potřebujete dokumentaci od výrobce (M.A.T. group), manuály 8590419794086, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.