Info o Lžička na oddělení žloutku - hodnocení a parametry

Informace: Lžička na oddělení žloutku Ostatní kuchyňské spotřebiče Kokiska

Popis produktu: Nádherný kousek do Vaši kuchyně a navíc velice praktický. Tato lžička Vám pomůže snadno oddělit žloutek od bílku. Má navíc madélko, které můžete opřít o Vás hrníček, mističku a mnoho dalšího. Takže v kuchyni již nebudete mít nikdy stres. Oddělovač pro snadné oddělení bílků od žloutků, s tvarováním pro pohodlné položení na hrnek nebo misku. Materiál: Plast Barva: bílá Snadno omyvatelné1x Lžička na oddělení žloutku... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Lžička na oddělení žloutku za skvělou cenu 13 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní kuchyňské spotřebiče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Lžička na oddělení žloutku

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Lžička na oddělení žloutku skvělá volba v kategorii Ostatní kuchyňské spotřebiče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Lžička na oddělení žloutku od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Lžička na oddělení žloutku}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Lžička na oddělení žloutku mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Lžička na oddělení žloutku Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Lžička na oddělení žloutku, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Lžička na oddělení žloutku Kokiska na zahradu

Lžička na oddělení žloutku Ostatní kuchyňské spotřebiče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Lžička na oddělení žloutku i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 13 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Lžička na oddělení žloutku na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní kuchyňské spotřebiče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Lžička na oddělení žloutku Ostatní kuchyňské spotřebiče
Cena zboží
13 Kč
Dostupnost
(Skladem) 21.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Ostatní kuchyňské spotřebiče Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Lžička na oddělení žloutku) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.