Info o Lžíce na med Real, 16,5 cm - hodnocení a parametry

Informace: Lžíce na med Real, 16,5 cm Ruční nástroje Jean Dubost

Popis produktu: Jean Dubost vyrostl v rodině, která se postarala o historický mezník ve výrobě příborů a nožů. Dubost je tak už od roku 1920 synonymem pro ostrou kvalitu a stylové stolování. Sám Jean Dubost pak rodinnou továrnu vede pořád kupředu, kdy ji vybavuje nejmodernějšími technologiemi pro dokonalé zpracování. Nezapomíná ale i na to, že řemeslo je nepřekonatelné, a tak některé procesy pořád ponechává na lidské ruce. Jean Dubost, to jsou nože, příbory a kuchyňští pomocníci, které tu doposavad chyběly. - Materiál: olivové dřevo - Rozměry: 16,5 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Lžíce na med Real, 16,5 cm za skvělou cenu 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ruční nástroje na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Lžíce na med Real, 16,5 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Jean Dubost Lžíce na med Real, 16,5 cm skvělá volba v kategorii Ruční nástroje.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Lžíce na med Real, 16,5 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Lžíce na med Real, 16,5 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Lžíce na med Real, 16,5 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Lžíce na med Real, 16,5 cm Jean Dubost - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Lžíce na med Real, 16,5 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Lžíce na med Real, 16,5 cm Jean Dubost na zahradu

Lžíce na med Real, 16,5 cm Ruční nástroje Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Lžíce na med Real, 16,5 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Jean Dubost, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Lžíce na med Real, 16,5 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Jean Dubost
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Ruční nástroje


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Lžíce na med Real, 16,5 cm Ruční nástroje
Cena zboží
199 Kč
Dostupnost
12.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Ruční nástroje Jean Dubost

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Lžíce na med Real, 16,5 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Jean Dubost), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.