Info o Little Tikes Seek & Explore - hodnocení a parametry

Informace: Little Tikes Seek & Explore Dětská hřiště a prolézačky Little Tikes

Popis produktu: Dětské hřiště Little Tikes Seek & Explore: Pokud máte zahradu či dvorek, pořiďte svým dětem toto dětské plastové hřiště - prolézačku Seek & Explore značky Little Tikes napodobující pevnost s hradbami. Děti z ní budou jistě nadšené - najdou na ní skluzavku, nakloněnou lávku, žebřík, horní plošinu a prolézací tunel. Vaši nejmenší se díky této prolézačce zabaví i s kamarády na celé hodiny, a navíc se budou fyzicky rozvíjet. Klíčové vlastnosti dětského hřiště Seek & ExploreDětská plastová prolézačka - hřiště značky Little TikesIdeální na zahradu či dvorekSkluzavka, nakloněná lávka, horní plošina, prolézací tunelVzhled pevnosti s hradbamiPro hru několika dětí narázVhodné pro děti od cca 2 letRozměr:125 × 360 × 190 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Little Tikes Seek & Explore za skvělou cenu 6 079 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dětská hřiště a prolézačky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Little Tikes Seek & Explore

Lukáš
Pro mé potřeby je Little Tikes Little Tikes Seek & Explore skvělá volba v kategorii Dětská hřiště a prolézačky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Little Tikes Seek & Explore od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Little Tikes Seek & Explore}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Little Tikes Seek & Explore mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Little Tikes Seek & Explore Little Tikes - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Little Tikes Seek & Explore, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Little Tikes Seek & Explore Little Tikes na zahradu

Little Tikes Seek & Explore Dětská hřiště a prolézačky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Little Tikes Seek & Explore i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Little Tikes, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 079 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Little Tikes Seek & Explore na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Little Tikes
- číslo EAN 0050743626272 z výroby
- produkt je v kategorii Dětská hřiště a prolézačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Little Tikes Seek & Explore Dětská hřiště a prolézačky
Cena zboží
6 079 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Dětská hřiště a prolézačky Little Tikes

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Little Tikes Seek & Explore) potřebujete dokumentaci od výrobce (Little Tikes), manuály 0050743626272, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.