Info o Lis na hamburgery - hodnocení a parametry

Informace: Lis na hamburgery Ostatní kuchyňské spotřebiče Kokiska

Popis produktu: lis na hamburgery z hliníkuPraktický lis na výrobu perfektních hamburgerů! Burgery jsou trendem. V současné době jsou na každém rohu a každý inzeruje to nejlepší. Ale není lepší vytvářet vlastní hamburgerové výtvory? Ať už jsou na grilu nebo v pánvi, možnosti jsou neomezené. Zatím bylo vždy problematické vytvořit krásné, pevné hamburgerové plátky. Velice snadno se rozpadávají, zvláště když se do masa vmíchá cibule, bylinky a další věci. S tímto hamburgerovým lisem vyrobeným z litého hliníku je tento problém minulosti! Stačí dát směs mletého masa do formy, dobře stlačit a máte vždy rovnoměrné a pevné placky, připravené k opečení. Ručně nikdy nedocílíte stejné konzistence, pevnosti a stejné velikosti. Navíc je vybaven lis strukturou drážek, které zkracují dobu vaření masa a dělá hamburger nakonec ještě chutnější. Hamburgerový lis má průměr asi 12 cm a nepřilnavou vrstvu, takže placky můžete dobře vyndat z lisu. Detail produktu: během okamžiku, perfektně vytvořené burgery jednoduše připravit směs mletého masa a protlačit formou - hotovo! struktura drážek pro lepší a rychlejší výsledek grilování nepřilnavá vrstva, nic se nepřilepí, snadno čistitelné. průměr 12 cm a je dodáván v luxusní dárkové krabičce ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Lis na hamburgery za skvělou cenu 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní kuchyňské spotřebiče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Lis na hamburgery

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Lis na hamburgery skvělá volba v kategorii Ostatní kuchyňské spotřebiče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Lis na hamburgery od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Lis na hamburgery}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Lis na hamburgery mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Lis na hamburgery Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Lis na hamburgery, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Lis na hamburgery Kokiska na zahradu

Lis na hamburgery Ostatní kuchyňské spotřebiče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Lis na hamburgery i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Lis na hamburgery na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410324029 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní kuchyňské spotřebiče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Lis na hamburgery Ostatní kuchyňské spotřebiče
Cena zboží
199 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.11.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Ostatní kuchyňské spotřebiče Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Lis na hamburgery) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410324029, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.