Info o LIFE BASE Černá stolová podnož EASY 80 x 80 cm - hodnocení a parametry

Informace: LIFE BASE Černá stolová podnož EASY 80 x 80 cm Stolové podnože LIFE BASE

Popis produktu:

Oblíbená řada stolových rámových podnoží EASY je našem výrobním programu již několik let. Největší výhodou konstrukcí EASY je jejich snadná montáž a možnost vyrobit podnož v rozměrech dle přání zákazníka. Stolová konstrukce vyniká vysokou pevností a odolností, proto jsou vhodné do interiérů jídelen, jednacích místností, kanceláří, školících středisek apod. Stolová podnož je vyrobena z ocelových jäklů 40 x 40 mm.

Pozn.: Na přání zákazníka lze dodat podnož v atypickém rozměru - do objednávky nutno specifikovat rozměr stolové desky pro kterou má být konstrukce EASY vyrobena.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží LIFE BASE Černá stolová podnož EASY 80 x 80 cm za skvělou cenu 1 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stolové podnože na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - LIFE BASE Černá stolová podnož EASY 80 x 80 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je LIFE BASE LIFE BASE Černá stolová podnož EASY 80 x 80 cm skvělá volba v kategorii Stolové podnože.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt LIFE BASE Černá stolová podnož EASY 80 x 80 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého LIFE BASE Černá stolová podnož EASY 80 x 80 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu LIFE BASE Černá stolová podnož EASY 80 x 80 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka LIFE BASE Černá stolová podnož EASY 80 x 80 cm LIFE BASE - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o LIFE BASE Černá stolová podnož EASY 80 x 80 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží LIFE BASE Černá stolová podnož EASY 80 x 80 cm LIFE BASE na zahradu

LIFE BASE Černá stolová podnož EASY 80 x 80 cm Stolové podnože Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace LIFE BASE Černá stolová podnož EASY 80 x 80 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz LIFE BASE, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

LIFE BASE Černá stolová podnož EASY 80 x 80 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce LIFE BASE
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Stolové podnože


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

LIFE BASE Černá stolová podnož EASY 80 x 80 cm Stolové podnože
Cena zboží
1 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
od 449 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Stolové podnože LIFE BASE

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (LIFE BASE Černá stolová podnož EASY 80 x 80 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (LIFE BASE), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.