Info o Lehká kuchyně: Vyladěné recepty pro zdraví a energii - hodnocení a parametry

Informace: Lehká kuchyně: Vyladěné recepty pro zdraví a energii Zdravá, štíhlá kuchyně Apetit

Popis produktu: Kniha Lehká kuchyně: Vyladěné recepty pro zdraví a energii:Tahle kuchařka je určena všem, kdo chtějí odlehčit jídelníček a jíst zdravěji, aniž by při tom rezignovali na skvělou chuť. Nabízíme v ní přes 100 receptů, které jsme vyzkoušeli v redakční kuchyni časopisu Apetit, a osvědčené tipy, jak vařit více zeleniny a luštěnin i jak na talíř dostat nové či neotřelé suroviny. V knize najdete nejrůznější snídaňové kaše, svačiny, které vám dodají energii, vyvážená hlavní jídla s masem i bez, nápady na obědy s sebou, superzdravé přílohy a nezapomněli jsme ani na sladkosti s minimem tuku a přidaného cukru. S námi budete žít líp a cítit se brzy fit!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Lehká kuchyně: Vyladěné recepty pro zdraví a energii za skvělou cenu 301 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zdravá, štíhlá kuchyně na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Lehká kuchyně: Vyladěné recepty pro zdraví a energii

Lukáš
Pro mé potřeby je Apetit Lehká kuchyně: Vyladěné recepty pro zdraví a energii skvělá volba v kategorii Zdravá, štíhlá kuchyně.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Lehká kuchyně: Vyladěné recepty pro zdraví a energii od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Lehká kuchyně: Vyladěné recepty pro zdraví a energii}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Lehká kuchyně: Vyladěné recepty pro zdraví a energii mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Lehká kuchyně: Vyladěné recepty pro zdraví a energii Apetit - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Lehká kuchyně: Vyladěné recepty pro zdraví a energii, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Lehká kuchyně: Vyladěné recepty pro zdraví a energii Apetit na zahradu

Lehká kuchyně: Vyladěné recepty pro zdraví a energii Zdravá, štíhlá kuchyně Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Lehká kuchyně: Vyladěné recepty pro zdraví a energii i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Apetit, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 301 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Lehká kuchyně: Vyladěné recepty pro zdraví a energii na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Apetit
- číslo EAN 9788087575840 z výroby
- produkt je v kategorii Zdravá, štíhlá kuchyně


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Lehká kuchyně: Vyladěné recepty pro zdraví a energii Zdravá, štíhlá kuchyně
Cena zboží
301 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zdravá, štíhlá kuchyně Apetit

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Lehká kuchyně: Vyladěné recepty pro zdraví a energii) potřebujete dokumentaci od výrobce (Apetit), manuály 9788087575840, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.