Info o LED svítilna XPG2 CREE - 300 lm - hodnocení a parametry

Informace: LED svítilna XPG2 CREE - 300 lm LED Osvětlení Cattara

Popis produktu: Celokovová LED svítilna, s drobnými rozměry. Díky použitému LED osvětlení vyniká velmi nízkou spotřebou energie. Zapínání a přepínání režimů svícení klasickým tlačítkem na zadní části svítilny. Technické údaje: zdroj světla: CREE XPG2 LED 5 W světelný tok: 300 lm napájení: 3 x 1,5 V AAA beterie (nejsou součástí) režimy svícení: 3 x materiál: hliník rozměr: 34 x 126 mm vodotěsnost: IPX4 barva: černá Obsah balení: 1 x LED svítilna XPG2 CREE - 300 lm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží LED svítilna XPG2 CREE - 300 lm za skvělou cenu 375 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů LED Osvětlení na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - LED svítilna XPG2 CREE - 300 lm

Lukáš
Pro mé potřeby je Cattara LED svítilna XPG2 CREE - 300 lm skvělá volba v kategorii LED Osvětlení.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt LED svítilna XPG2 CREE - 300 lm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého LED svítilna XPG2 CREE - 300 lm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu LED svítilna XPG2 CREE - 300 lm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka LED svítilna XPG2 CREE - 300 lm Cattara - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o LED svítilna XPG2 CREE - 300 lm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží LED svítilna XPG2 CREE - 300 lm Cattara na zahradu

LED svítilna XPG2 CREE - 300 lm LED Osvětlení Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace LED svítilna XPG2 CREE - 300 lm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Cattara, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 375 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

LED svítilna XPG2 CREE - 300 lm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cattara
- číslo EAN 5906083013317 z výroby
- produkt je v kategorii LED Osvětlení


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

LED svítilna XPG2 CREE - 300 lm LED Osvětlení
Cena zboží
375 Kč
Dostupnost
31.01.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení LED Osvětlení Cattara

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (LED svítilna XPG2 CREE - 300 lm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cattara), manuály 5906083013317, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.