Info o LED solární domovní číslo - hodnocení a parametry

Informace: LED solární domovní číslo Svítidla Kokiska

Popis produktu: LED solární domovní číslo100% nerezová ocel - velký a extra silný solární modulTento panel s exkluzivním číslem domu je vyroben z nerezové oceli s extra velkým LED panelem a výkonným solárním panelem. S tímto světelným objektem zdokonalíte každý dům příjemným způsobem a zdůrazníte svůj dobrý vkus. Díky špičkovému solárnímu modulu s velkorysou velikostí (často jsou zcela nedostatečně velké) a integrované baterii s vysokou kapacitou pro ukládání energie modul LED s číslem domu vytváří při plném nabití 12 hodin světla. Při konstrukci byly použity pouze exkluzivní materiály, od nerezové oceli po saténové sklo až po silně světlé LED diody a solární modul. Světlo je velmi měkké a přesto světlé. Díky integrovanému snímači denního světla se světlo rozsvítí pouze v případě potřeby. Skutečný balíček technologických zázraků!• High-tech design objekt: velká, 15.000 mcd jasný LED povrch / svítidlo, nerezová ocel, solární• kompletně z nerezové oceli: mnoho podobných výrobků je vyrobených z lakované oceli a reznou• nejnovější technologie solárních modulů: velký solární povrch a špičkové solární články pro silný výkon• dlouhá svítivost: plně nabitá baterie 600 mAh svítí 12 hodin• snímač denního světla: osvětlení LED svítí za soumraku a při denním světle je vypnuto.• rozměry: cca 31 x 20 x 4 cm / LED• světelná plocha: 16 x 13 cm• solární modul: 14 x 6,0 cm• včetně upevňovacího materiálu, samolepicích čísel (3 x 0-9) a písmen (1 x A-Z)... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží LED solární domovní číslo za skvělou cenu 520 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - LED solární domovní číslo

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska LED solární domovní číslo skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt LED solární domovní číslo od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého LED solární domovní číslo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu LED solární domovní číslo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka LED solární domovní číslo Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o LED solární domovní číslo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží LED solární domovní číslo Kokiska na zahradu

LED solární domovní číslo Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace LED solární domovní číslo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 520 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

LED solární domovní číslo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410315041 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

LED solární domovní číslo Svítidla
Cena zboží
520 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Svítidla Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (LED solární domovní číslo) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410315041, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.