Info o LED noční světlo s detektorem pohybu - hodnocení a parametry

Informace: LED noční světlo s detektorem pohybu Svítidla Kokiska

Popis produktu: Infračervená LED lampaNejnovější LED technologie a špičkové detektory pohybu - zde s 15 LED diodami. Detail produktu: moderní designový objekt: LEDky, stejně jako denní a infračervené senzory jsou nejmodernějšími technologiemi vysoce citlivý infračervený snímač pohybu: Světlo se automaticky zapne v režimu "Auto", jakmile se někdo přiblíží. Po několika minutách opět zhasne. praktický snímač denního světla zajišťuje, že automatický režim je aktivní pouze v noci díky nejnovější technologii LED již nemusíte měnit žárovky v noci jemně osvětlujte a nechá děti klidně a bez strachu usnout perfektní jako orientační světlo na chodbě, schodišti nebo obývacím pokoji. Díky detektoru pohybu se rozsvítí pouze tehdy, když je skutečně zapotřebí. velmi prakticky, díky lepící ploše jej lze kamkoliv instalovat, ať už na stěnu, strop nebo skříň detekční úhel: 90 stupňů a rozsah přibližně 3 metry (automatický režim) napájení 2 x AA bateriemi - minimální odběr proudu 0,35 mA / 150 mA rozměry: asi 82 x 82 x 35 mm a váží pouze 75 g. Obsah balení: 1 x Led noční osvětlení ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží LED noční světlo s detektorem pohybu za skvělou cenu 297 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - LED noční světlo s detektorem pohybu

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska LED noční světlo s detektorem pohybu skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt LED noční světlo s detektorem pohybu od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého LED noční světlo s detektorem pohybu}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu LED noční světlo s detektorem pohybu mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka LED noční světlo s detektorem pohybu Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o LED noční světlo s detektorem pohybu, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží LED noční světlo s detektorem pohybu Kokiska na zahradu

LED noční světlo s detektorem pohybu Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace LED noční světlo s detektorem pohybu i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 297 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

LED noční světlo s detektorem pohybu na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410315065 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

LED noční světlo s detektorem pohybu Svítidla
Cena zboží
297 Kč
Dostupnost
(Skladem) 23.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Svítidla Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (LED noční světlo s detektorem pohybu) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410315065, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.