Info o LED nástavec na vodovodní baterii - hodnocení a parametry

Informace: LED nástavec na vodovodní baterii Dávkovače mýdla Kokiska

Popis produktu: LED nástavec na vodovodní baterii Geniální LED adaptér pro všechny typy armatur – mění proud vody v modré nebo červené světlo Je vaše stará baterie příliš nudná pro vás? Nebaví Vás, že voda teče nudně? Chcete vaše umyvadlo oživit a vidět v budoucnu proud vody v modré nebo červené barvě? Nabízíme vám LED adaptér pro vodovodní baterie, který obarví proud vody do chladného modrého světla (pro studenou vodu) a při určité teplotě se změní na vzrušující červené světlo (pro teplou nebo horkou vodu). Montáž je velmi snadná a zcela bez nářadí: jednoduše odšroubujete starý adaptér a upevníte nový. Závistivé pohledy jsou zaručené.Díky exkluzivnímu chromovému vzhledu zaručí nástavec jistý nádech exkluzivity na každém kohoutku a každé armatuře. Vytvořte si v kuchyni a v koupelně neporovnatelně atraktivní a vznešenou upoutávku.  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží LED nástavec na vodovodní baterii za skvělou cenu 260 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dávkovače mýdla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - LED nástavec na vodovodní baterii

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska LED nástavec na vodovodní baterii skvělá volba v kategorii Dávkovače mýdla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt LED nástavec na vodovodní baterii od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého LED nástavec na vodovodní baterii}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu LED nástavec na vodovodní baterii mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka LED nástavec na vodovodní baterii Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o LED nástavec na vodovodní baterii, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží LED nástavec na vodovodní baterii Kokiska na zahradu

LED nástavec na vodovodní baterii Dávkovače mýdla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace LED nástavec na vodovodní baterii i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 260 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

LED nástavec na vodovodní baterii na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410307503 z výroby
- produkt je v kategorii Dávkovače mýdla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

LED nástavec na vodovodní baterii Dávkovače mýdla
Cena zboží
260 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Dávkovače mýdla Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (LED nástavec na vodovodní baterii) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410307503, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.