Info o LED budík s barevnými efekty - hodnocení a parametry

Informace: LED budík s barevnými efekty Budíky Kokiska

Popis produktu: LED budík s barevnými efekty Tato krychle jsou hodiny, budík s melodiemi, teploměr a dekorativní předměty v jednom.Nechte se okouzlit tímto designovým budíkem s úchvatným světlem. Tato kostka je v každé místnosti upoutávku. Díky integrovanému digitálnímu čipu a moderní LED technologii vás vezme na cestu barevným světem světla. V plynulých přechodech se střídají různé barvy. Tím vzniká teplé světlo, které naplňuje váš pokoj skvělou atmosférou - ať již v obývacím pokoji nebo v ložnici, nebo dokonce v kanceláři. Tyto LED hodiny jsou absolutní upoutávkou a také extrémně praktické. Protože to nejsou jen hodiny, ale zároveň budík, který přehrává různé melodie. Navíc kostka zobrazuje datum a pokojovou teplotu. detail produktu: počítačově řízená konstrukční lampa s měnícími barvami a efekty podobnými černému světlu mnoho funkcí: budík s dřímací funkcí, hodiny, kalendář a zobrazení teploty, alarm s různými melodiemi sloučené barvy relaxují a fascinují pozorovatele moderní, energeticky úsporné LED diody spektrální barvy světla se střídají pouzdro z matného akrylu s délkou okraje 8 cm na baterie (nejsou součástí dodávky) nebo napájecí adaptér 4,5 V (není součástí dodávky) krásné balení - ideální jako dárek s dvouletou zárukou Upozornění: Před použitím odstraňte plastovou fólii z prostoru pro baterie.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží LED budík s barevnými efekty za skvělou cenu 123 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Budíky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - LED budík s barevnými efekty

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska LED budík s barevnými efekty skvělá volba v kategorii Budíky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt LED budík s barevnými efekty od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého LED budík s barevnými efekty}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu LED budík s barevnými efekty mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka LED budík s barevnými efekty Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o LED budík s barevnými efekty, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží LED budík s barevnými efekty Kokiska na zahradu

LED budík s barevnými efekty Budíky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace LED budík s barevnými efekty i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 123 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

LED budík s barevnými efekty na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410300900 z výroby
- produkt je v kategorii Budíky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

LED budík s barevnými efekty Budíky
Cena zboží
123 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.02.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Budíky Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (LED budík s barevnými efekty) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410300900, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce kokiskashop.cz můžete zakoupit další produkty:
Budíky - Zobrazit další produkty