Info o Leatherman TREAD LT BLACK - hodnocení a parametry

Informace: Leatherman TREAD LT BLACK Multitooly Leatherman

Popis produktu: Náramek Leatherman TREAD LT BLACK: Leatherman Tread LT Black je revolučním náramkem, který není pouhou ozdobou na ruku, ale vysoce praktickou sadou nástrojů. V náramku se ukrývá 29 nástrojů, ty vám poslouží nejen při domácích opravách. Šroubováky, imbusy, klíče, otvírák na láhve, hrot na rozbíjení skla, řezací hák i háček na vyndávání SIM karet již budete mít vždy po ruce. Náramek je možné za pomoci jednoduchého vyjmutí bloků zkracovat, prodlužovat a rovněž různým způsobem obměňovat nástroje. Je vyrobený z nerezové oceli, která vyniká svojí kvalitou. Leatherman Tread LT Black je velmi praktickým pomocníkem v originálním a zajímavém designu a provedení. Klíčové vlastnosti Leatherman Tread LT BlackRevoluční náramekLeatherman Tread LT Black v sobě ukrývá 29 nástrojůIdeální pomocník pro domácí práce i na cestyNáramek lze snadno zkracovat, prodlužovatNástroje je možné obměňovatVyrobený z vysoce kvalitní nerezové oceliBarevné provedení: černé 29 praktických nástrojůLeatherman Tread LT Black se pro vás stane nepostradatelným pomocníkem, který využijete nejen v domácnosti, ale rovněž na cestách. V náramku se ukrývá 29 praktických nástrojů, jako je: 1-2 křížový šroubovák, 1/4 klíč, 3/16 plochý šroubovák, 6mm imbus, 10mm klíč, 5mm imbus, 1/4 imbus, klíč na kyslíkové lahve, 3/16 imbus, 1/8 imbus, 3/16 klíč, 3/32 imbus, 3/32 plochý šroubovák, 1/8 plochý šroubovák, 4mm imbus, 8mm klíč, 3mm imbus, 5-16 plochý šroubovák, 3/8 klíč, 1/4 plochý šroubovák, dva křížové šroubováky, 6mm klíč, hrot na rozbíjení skla, háček na vyndávání SIM, řezací hák, 1/4 čtyřhranný nástavec, otvírák na lahve, čtyřhranný klíč. Leatherman Tread LT Black je skutečně revolučním náramkem, díky němuž budete mít na ruce všechny potřebné nástroje. Rozměry:21,74 × 1,8 cm Hmotnost: 156 g ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Leatherman TREAD LT BLACK za skvělou cenu 4 309 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Multitooly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Leatherman TREAD LT BLACK

Lukáš
Pro mé potřeby je Leatherman Leatherman TREAD LT BLACK skvělá volba v kategorii Multitooly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Leatherman TREAD LT BLACK od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Leatherman TREAD LT BLACK}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Leatherman TREAD LT BLACK mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Leatherman TREAD LT BLACK Leatherman - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Leatherman TREAD LT BLACK, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Leatherman TREAD LT BLACK Leatherman na zahradu

Leatherman TREAD LT BLACK Multitooly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Leatherman TREAD LT BLACK i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Leatherman, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 309 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Leatherman TREAD LT BLACK na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Leatherman
- číslo EAN 0037447144837 z výroby
- produkt je v kategorii Multitooly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Leatherman TREAD LT BLACK Multitooly
Cena zboží
4 309 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Multitooly Leatherman

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Leatherman TREAD LT BLACK) potřebujete dokumentaci od výrobce (Leatherman), manuály 0037447144837, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.