Info o Lavice s úložným prostorem v dekoru ořechového dřeva Fiume - hodnocení a parametry

Informace: Lavice s úložným prostorem v dekoru ořechového dřeva Fiume Lavice Bonami

Popis produktu: Tato designově vymazlená lavice je praktickým doplňkem do nejedné předsíně. Nabízí menší úložný prostor, ale také místo k posezení. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Lavice s úložným prostorem v dekoru ořechového dřeva Fiume za skvělou cenu 6 099 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Lavice na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Lavice s úložným prostorem v dekoru ořechového dřeva Fiume

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Lavice s úložným prostorem v dekoru ořechového dřeva Fiume skvělá volba v kategorii Lavice.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Lavice s úložným prostorem v dekoru ořechového dřeva Fiume od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Lavice s úložným prostorem v dekoru ořechového dřeva Fiume}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Lavice s úložným prostorem v dekoru ořechového dřeva Fiume mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Lavice s úložným prostorem v dekoru ořechového dřeva Fiume Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Lavice s úložným prostorem v dekoru ořechového dřeva Fiume, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Lavice s úložným prostorem v dekoru ořechového dřeva Fiume Bonami na zahradu

Lavice s úložným prostorem v dekoru ořechového dřeva Fiume Lavice Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Lavice s úložným prostorem v dekoru ořechového dřeva Fiume i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 099 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Lavice s úložným prostorem v dekoru ořechového dřeva Fiume na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875377323 z výroby
- produkt je v kategorii Lavice


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Lavice s úložným prostorem v dekoru ořechového dřeva Fiume Lavice
Cena zboží
6 099 Kč
Dostupnost
07.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Lavice Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Lavice s úložným prostorem v dekoru ořechového dřeva Fiume) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875377323, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.