Info o Lapálie nejen se zvířaty: aneb to by se zoologovi nikdy nemělo stát - hodnocení a parametry

Informace: Lapálie nejen se zvířaty: aneb to by se zoologovi nikdy nemělo stát Ostatní KLIKA

Popis produktu: Kniha Lapálie nejen se zvířaty: aneb to by se zoologovi nikdy nemělo stát: Máte doma potomka zapáleného do přírody a chovu nejrůznějších zvířátek? Jak to může dopadnout, když mu jednoho dne tato záliba přeroste přes hlavu a stane se mu povoláním? Dokážete si svůj byt představit jako zázemí pro různé hady a podobnou klientelu? Co obnáší práce chovatele zvířat v zoo? Kniha humornou formou nahlíží pod pokličku jednoho z nejkrásnějších povolání, práce se zvířaty. Jaké to je, stát se členem opičí tlupy? Jak se zachovat, když vašeho kolegu uloví čáp nebo když se málem stanete součástí krajtího jídelníčku? A co dělat, když si zmije nebo zubr usmyslí, že se za každou cenu dostanou na svobodu? Nejen o tom vypráví povídky chovatele exotických zvířat v ZOO, který celý svůj život zasvětil studiu a chovu zvířat roztodivných druhů od štírů, sklípkanů přes různé obojživelníky až po velké hady a krokodýly a za třicet let s nimi zažil příhody, které byste si jen stěží vymysleli.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Lapálie nejen se zvířaty: aneb to by se zoologovi nikdy nemělo stát za skvělou cenu 222 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Lapálie nejen se zvířaty: aneb to by se zoologovi nikdy nemělo stát

Lukáš
Pro mé potřeby je KLIKA Lapálie nejen se zvířaty: aneb to by se zoologovi nikdy nemělo stát skvělá volba v kategorii Ostatní.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Lapálie nejen se zvířaty: aneb to by se zoologovi nikdy nemělo stát od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Lapálie nejen se zvířaty: aneb to by se zoologovi nikdy nemělo stát}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Lapálie nejen se zvířaty: aneb to by se zoologovi nikdy nemělo stát mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Lapálie nejen se zvířaty: aneb to by se zoologovi nikdy nemělo stát KLIKA - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Lapálie nejen se zvířaty: aneb to by se zoologovi nikdy nemělo stát, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Lapálie nejen se zvířaty: aneb to by se zoologovi nikdy nemělo stát KLIKA na zahradu

Lapálie nejen se zvířaty: aneb to by se zoologovi nikdy nemělo stát Ostatní Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Lapálie nejen se zvířaty: aneb to by se zoologovi nikdy nemělo stát i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada KLIKA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 222 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Lapálie nejen se zvířaty: aneb to by se zoologovi nikdy nemělo stát na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce KLIKA
- číslo EAN 9788088088738 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Lapálie nejen se zvířaty: aneb to by se zoologovi nikdy nemělo stát Ostatní
Cena zboží
222 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ostatní KLIKA

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Lapálie nejen se zvířaty: aneb to by se zoologovi nikdy nemělo stát) potřebujete dokumentaci od výrobce (KLIKA), manuály 9788088088738, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.