Info o LANITPLAST základna plugin 6x8 pro LANITPLAST PLUGIN NEW 6x8 standard - hodnocení a parametry

Informace: LANITPLAST základna plugin 6x8 pro LANITPLAST PLUGIN NEW 6x8 standard Skleníky LANITPLAST

Popis produktu: Skleník LANITPLAST základna plugin 6x8 pro LANITPLAST PLUGIN NEW 6x8 standard: Zahradní skleník LANITPLAST PLUGIN NEW je splněným snem každého zahrádkáře. Nevyžaduje stavbu základů a díky zpevněné hliníkové konstrukci je vysoce odolný proti povětrnostním podmínkám. Dodáván jako stavebnice včetně záruky 10 let proti rozbití polykarbonátu krupobitím. Moderní skleník LANITPLAST Plugin New 6×8 BASIC s délkou 250 cm a šířkou 190 cm je řazen do kategorie Hobby. Toto zařazení znamená, že je sestaven z jednotlivých dílů, které velmi jednoduše sestavíte na své zahradě. Užitná plocha 4,75 m2 a výška 195 cm vám dává dostatek prostoru pro pěstování zeleniny.Tento produkt je pouze základna, která je potřebná pro stavbu skleníku LANITPLAST. Je vyrobená z kvalitních hliníkových profilů. Zachycení s konstrukcí zajišťuje speciální drážka. Hlavní přednosti základy pro LANITPLAST Plugin NewZákladna nevyžaduje stavbu základůSoučástí balení je montážní návodZákladna je vyrobena z kvalitních hliníkových profilů ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží LANITPLAST základna plugin 6x8 pro LANITPLAST PLUGIN NEW 6x8 standard za skvělou cenu 446 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Skleníky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - LANITPLAST základna plugin 6x8 pro LANITPLAST PLUGIN NEW 6x8 standard

Lukáš
Pro mé potřeby je LANITPLAST LANITPLAST základna plugin 6x8 pro LANITPLAST PLUGIN NEW 6x8 standard skvělá volba v kategorii Skleníky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt LANITPLAST základna plugin 6x8 pro LANITPLAST PLUGIN NEW 6x8 standard od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého LANITPLAST základna plugin 6x8 pro LANITPLAST PLUGIN NEW 6x8 standard}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu LANITPLAST základna plugin 6x8 pro LANITPLAST PLUGIN NEW 6x8 standard mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka LANITPLAST základna plugin 6x8 pro LANITPLAST PLUGIN NEW 6x8 standard LANITPLAST - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o LANITPLAST základna plugin 6x8 pro LANITPLAST PLUGIN NEW 6x8 standard, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží LANITPLAST základna plugin 6x8 pro LANITPLAST PLUGIN NEW 6x8 standard LANITPLAST na zahradu

LANITPLAST základna plugin 6x8 pro LANITPLAST PLUGIN NEW 6x8 standard Skleníky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace LANITPLAST základna plugin 6x8 pro LANITPLAST PLUGIN NEW 6x8 standard i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada LANITPLAST, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 446 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

LANITPLAST základna plugin 6x8 pro LANITPLAST PLUGIN NEW 6x8 standard na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce LANITPLAST
- číslo EAN 8595592451412 z výroby
- produkt je v kategorii Skleníky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

LANITPLAST základna plugin 6x8 pro LANITPLAST PLUGIN NEW 6x8 standard Skleníky
Cena zboží
446 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Skleníky LANITPLAST

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (LANITPLAST základna plugin 6x8 pro LANITPLAST PLUGIN NEW 6x8 standard) potřebujete dokumentaci od výrobce (LANITPLAST), manuály 8595592451412, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.