Info o LANITPLAST KYKLOP 3 x 6 - hodnocení a parametry

Informace: LANITPLAST KYKLOP 3 x 6 Skleníky LANITPLAST

Popis produktu: Skleník LANITPLAST KYKLOP 3 x 6: Chcete se dobře připravit na zahrádkářskou sezónu? Robustní skleník LANITPLAST KYKLOP vyniká svými izolačními schopnostmi a odolností vůči zátěži. Ke své konstrukci nepotřebuje žádné základy. Masivní profily síly 0,70 – 0,85 mm prošly žárovým pozinkováním, které je v boji proti korozi mnohem účinnější a kvalitnější než elektrolytické zinkování. Jednotlivá žebra nosných oblouků mají mezi sebou menší rozestupy, aby byla celá konstrukce pevnější a odolnější. Skleníkem můžete procházet skrz, jelikož přední i zadní čela mají vestavěné dvojité dveře. Horní část dveří skleníku LANITPLAST KYKLOP je možné otevřít a umožnit tak pohodlné větrání. Klíčové vlastnosti skleníku LANITPLAST KYKLOPSkleník o rozměrech 3 × 6 mNení nutné připravovat základyBritský polykarbonát je vysoce kvalitní a má skvělé tepelně-izolační vlastnostiProfily jsou žárově pozinkované a tudíž odolné vůči koroziSkleník LANITPLAST KYKLOP je vysoce odolný proti zátěžiZdravotní nezávadnost dokládá český certifikát Vysoce kvalitní a zdravotně nezávadný polykarbonátSkleník LANITPLAST KYKLOP je vyrobený z kvalitního britského komůrkového polykarbonátu o síle 4 mm. Ten je opatřený UV filtrem, takže odolává křehnutí a žloutnutí. Tento materiál je navíc opatřen kompletní českou certifikací. Státní zdravotní ústav ho vyhodnotil jako zdravotně nezávadný. Bez obav tak můžete ve skleníku pěstovat jakékoliv potraviny, aniž by bylo sebemenším způsobem ohroženo vaše zdraví. Skleník LANITPLAST KYKLOP má rozměry 3 × 6 m. Rozměry:300 × 600 × 205 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží LANITPLAST KYKLOP 3 x 6 za skvělou cenu 14 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Skleníky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - LANITPLAST KYKLOP 3 x 6

Lukáš
Pro mé potřeby je LANITPLAST LANITPLAST KYKLOP 3 x 6 skvělá volba v kategorii Skleníky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt LANITPLAST KYKLOP 3 x 6 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého LANITPLAST KYKLOP 3 x 6}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu LANITPLAST KYKLOP 3 x 6 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka LANITPLAST KYKLOP 3 x 6 LANITPLAST - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o LANITPLAST KYKLOP 3 x 6, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží LANITPLAST KYKLOP 3 x 6 LANITPLAST na zahradu

LANITPLAST KYKLOP 3 x 6 Skleníky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace LANITPLAST KYKLOP 3 x 6 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada LANITPLAST, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 14 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

LANITPLAST KYKLOP 3 x 6 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce LANITPLAST
- číslo EAN 8595592465723 z výroby
- produkt je v kategorii Skleníky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

LANITPLAST KYKLOP 3 x 6 Skleníky
Cena zboží
14 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Skleníky LANITPLAST

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (LANITPLAST KYKLOP 3 x 6) potřebujete dokumentaci od výrobce (LANITPLAST), manuály 8595592465723, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Skleníky - Zobrazit další produkty