Info o Lampa Emolia stojací - hodnocení a parametry

Informace: Lampa Emolia stojací Osvětlení MIOTTO

Popis produktu: Designová stojací lampa Emolia od italské firmy Miotto. Kovová základna, bavlněný kryt v bílém odstínu. Nádherný doplněk každého moderního bytu. Prohlédněte si naše další unikání produkty MIOTTO. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Lino.cz nabízí zboží Lampa Emolia stojací za skvělou cenu 8 168 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Osvětlení na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Lampa Emolia stojací

Lukáš
Pro mé potřeby je MIOTTO Lampa Emolia stojací skvělá volba v kategorii Osvětlení.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Lampa Emolia stojací od xkrát prověřeného e-shopu Lino.cz.


Honza
Na Lino.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Lampa Emolia stojací}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Lampa Emolia stojací mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Lampa Emolia stojací MIOTTO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Lampa Emolia stojací, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Lampa Emolia stojací MIOTTO na zahradu

Lampa Emolia stojací Osvětlení Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Lampa Emolia stojací i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Lino.cz MIOTTO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 8 168 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Lampa Emolia stojací na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MIOTTO
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Osvětlení


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Lino.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Lampa Emolia stojací Osvětlení
Cena zboží
8 168 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Lino.cz
Doručení Osvětlení MIOTTO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Lampa Emolia stojací) potřebujete dokumentaci od výrobce (MIOTTO), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Lino.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.