Info o Lákavé svačinky z ovoce a zeleniny - hodnocení a parametry

Informace: Lákavé svačinky z ovoce a zeleniny Zdravá, štíhlá kuchyně Cpress

Popis produktu: Kniha Lákavé svačinky z ovoce a zeleniny:Všichni chceme, aby naše děti zdravě jedly. Ovocné a zeleninové pokrmy však nemusí být jen zdrojem látek nezbytných pro lidské zdraví. Může to být i ZÁBAVA! Děti rády tvoří a vy můžete rozvíjet jejich kreativitu i v kuchyni. Myslete na to, že jíme i očima, a povyšte obyčejnou sváču na labužnický požitek. Skvělé nápady ocení především ti, jejichž děti se do ovoce a zeleniny příliš nehrnou.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Lákavé svačinky z ovoce a zeleniny za skvělou cenu 218 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zdravá, štíhlá kuchyně na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Lákavé svačinky z ovoce a zeleniny

Lukáš
Pro mé potřeby je Cpress Lákavé svačinky z ovoce a zeleniny skvělá volba v kategorii Zdravá, štíhlá kuchyně.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Lákavé svačinky z ovoce a zeleniny od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Lákavé svačinky z ovoce a zeleniny}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Lákavé svačinky z ovoce a zeleniny mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Lákavé svačinky z ovoce a zeleniny Cpress - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Lákavé svačinky z ovoce a zeleniny, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Lákavé svačinky z ovoce a zeleniny Cpress na zahradu

Lákavé svačinky z ovoce a zeleniny Zdravá, štíhlá kuchyně Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Lákavé svačinky z ovoce a zeleniny i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Cpress, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 218 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Lákavé svačinky z ovoce a zeleniny na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cpress
- číslo EAN 9788026418184 z výroby
- produkt je v kategorii Zdravá, štíhlá kuchyně


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Lákavé svačinky z ovoce a zeleniny Zdravá, štíhlá kuchyně
Cena zboží
218 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zdravá, štíhlá kuchyně Cpress

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Lákavé svačinky z ovoce a zeleniny) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cpress), manuály 9788026418184, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.