Info o Lahev s keramickou zátkou Kitchen Craft Gin Home Made, 500 ml - hodnocení a parametry

Informace: Lahev s keramickou zátkou Kitchen Craft Gin Home Made, 500 ml Lahve a hrnky Kitchen Craft

Popis produktu: Na domácí šťávu, limonádu, ale i likérek jako vaječňák či karamelový koňak, při tom všem vám bude tato lahev nejlepším kamarádem. Stejně tak se dá ale využít i jako lahev na servírování oleje a octu nebo dresingů. Zátka je vyrobená z keramiky a díky gumovému kroužku je vzduchotěsná. - Materiál: sklo - Objem: 500 ml - Výška: 22 cm - Vlastnosti: doporučené mytí v ruce ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Lahev s keramickou zátkou Kitchen Craft Gin Home Made, 500 ml za skvělou cenu 179 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Lahve a hrnky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Lahev s keramickou zátkou Kitchen Craft Gin Home Made, 500 ml

Lukáš
Pro mé potřeby je Kitchen Craft Lahev s keramickou zátkou Kitchen Craft Gin Home Made, 500 ml skvělá volba v kategorii Lahve a hrnky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Lahev s keramickou zátkou Kitchen Craft Gin Home Made, 500 ml od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Lahev s keramickou zátkou Kitchen Craft Gin Home Made, 500 ml}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Lahev s keramickou zátkou Kitchen Craft Gin Home Made, 500 ml mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Lahev s keramickou zátkou Kitchen Craft Gin Home Made, 500 ml Kitchen Craft - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Lahev s keramickou zátkou Kitchen Craft Gin Home Made, 500 ml, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Lahev s keramickou zátkou Kitchen Craft Gin Home Made, 500 ml Kitchen Craft na zahradu

Lahev s keramickou zátkou Kitchen Craft Gin Home Made, 500 ml Lahve a hrnky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Lahev s keramickou zátkou Kitchen Craft Gin Home Made, 500 ml i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Kitchen Craft, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 179 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Lahev s keramickou zátkou Kitchen Craft Gin Home Made, 500 ml na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kitchen Craft
- číslo EAN 5028250167613 z výroby
- produkt je v kategorii Lahve a hrnky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Lahev s keramickou zátkou Kitchen Craft Gin Home Made, 500 ml Lahve a hrnky
Cena zboží
179 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Lahve a hrnky Kitchen Craft

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Lahev s keramickou zátkou Kitchen Craft Gin Home Made, 500 ml) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kitchen Craft), manuály 5028250167613, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.