Info o La Cuisine pragoise ancienne: Staropražská kuchařka - hodnocení a parametry

Informace: La Cuisine pragoise ancienne: Staropražská kuchařka Národní, regionální kuchařky Práh

Popis produktu: Kniha La Cuisine pragoise ancienne: Staropražská kuchařka: Gâteau au millet, soupe cotonneuse, soupe aux abattis et aux boulettes, kreplach ou pain perdu a la pragoise? Produits fins de chez Lippert et recette de l’hôtelier Šroubek? A quoi ressemble la cuisine tcheque traditionnelle ? Saviez-vous que certains plats de nos jours considérés comme des plats typiquement tcheques proviennent des quatre coins de l’Europe ? Que le plat tcheque le plus emblématique, le « vepřo-knedlo-zelo » (du porc avec des knedlíky et de la choucroute) est la création d’un restaurateur ? Que les escalopes de veau panées sont originaires du nord de l’Italie et qu’elles sont arrivées dans les pays tcheques par la Cour de Vienne ? Et qu’en est-il du goulasch hongrois ou des paupiettes que les Tcheques appellent « oiseau espagnol » ? Et vous voulez savoir ce que le célebre comédien tcheque Hugo Haas ou les écrivains Franz Kafka et Jaroslav Hašek aimaient manger ? ... alors vous avez fait le bon choix. Découvrez le monde de la cuisine tcheque ancienne et ses curiosités avec ce livre original plein de recettes tcheques traditionnelles rassemblées pour vous par un célebre globetrotteur pragois, bon vivant, amateur de bonne chere, amoureux de la vie en général, et illustré avec des collages uniques par un artiste et poete tcheque non moins exceptionnel.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží La Cuisine pragoise ancienne: Staropražská kuchařka za skvělou cenu 228 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Národní, regionální kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - La Cuisine pragoise ancienne: Staropražská kuchařka

Lukáš
Pro mé potřeby je Práh La Cuisine pragoise ancienne: Staropražská kuchařka skvělá volba v kategorii Národní, regionální kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt La Cuisine pragoise ancienne: Staropražská kuchařka od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého La Cuisine pragoise ancienne: Staropražská kuchařka}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu La Cuisine pragoise ancienne: Staropražská kuchařka mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka La Cuisine pragoise ancienne: Staropražská kuchařka Práh - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o La Cuisine pragoise ancienne: Staropražská kuchařka, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží La Cuisine pragoise ancienne: Staropražská kuchařka Práh na zahradu

La Cuisine pragoise ancienne: Staropražská kuchařka Národní, regionální kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace La Cuisine pragoise ancienne: Staropražská kuchařka i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Práh, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

La Cuisine pragoise ancienne: Staropražská kuchařka na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Práh
- číslo EAN 9788072527472 z výroby
- produkt je v kategorii Národní, regionální kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

La Cuisine pragoise ancienne: Staropražská kuchařka Národní, regionální kuchařky
Cena zboží
228 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Národní, regionální kuchařky Práh

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (La Cuisine pragoise ancienne: Staropražská kuchařka) potřebujete dokumentaci od výrobce (Práh), manuály 9788072527472, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.