Info o Kytky k jídlu - hodnocení a parametry

Informace: Kytky k jídlu Tématické kuchařky Vlková Jana

Popis produktu: Kniha Kytky k jídlu:Kytky jsou nejen krásnou ozdobou, ale mohou být i příjemným doplňkem našeho jídlaJedlého kvítí a býlí je u nás v Česku taková spousta, že už při vydávání první květinové kuchařky autorka Jana Vlková litovala všech těch, jež z nějakých logistických a technických důvodů nemohla zařadit. Nešlo nepokračovat a nechat ty další báječné kytky a stromy stranou.Kniha Kytky k jídlu tak přináší popis a ilustrace 40 nových druhů a téměř sto receptů na 60 fotografiích, které jsou prostě k sežrání. Kniha je rozdělena na čtyři roční období květožrouta – brzké jaro, pozdní jaro, horké léto a babí léto, což ani jinak Matka Příroda nepřipouští. Najdete v ní také nápady a inspirace, jak přežít zimu, období, kdy je příroda ke květožroutům tak trochu krutá.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Kytky k jídlu za skvělou cenu 371 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tématické kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kytky k jídlu

Lukáš
Pro mé potřeby je Vlková Jana Kytky k jídlu skvělá volba v kategorii Tématické kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kytky k jídlu od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kytky k jídlu}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kytky k jídlu mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kytky k jídlu Vlková Jana - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kytky k jídlu, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kytky k jídlu Vlková Jana na zahradu

Kytky k jídlu Tématické kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kytky k jídlu i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Vlková Jana, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 371 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kytky k jídlu na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Vlková Jana
- číslo EAN 9788090705500 z výroby
- produkt je v kategorii Tématické kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kytky k jídlu Tématické kuchařky
Cena zboží
371 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tématické kuchařky Vlková Jana

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kytky k jídlu) potřebujete dokumentaci od výrobce (Vlková Jana), manuály 9788090705500, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.